Какво мразите най-много в свекърва си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Дек 2016, 14:51

Не може ли с времето да се разбере, че не всичко се върти около малкото момченце и че то вече е голям човек? Направо се побърквам от такивам айки орлици, буквално развалят семейството на детето си!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Slavena » 27 Дек 2016, 15:10

Ако сме малко по-благодарни на свекарвите си ще видим 4е не са лоши хора и пове4е ще ги разбираме, ние все гледаме те да салошите и кривите а ние сме светици. жените искат всички в семейството да са щатливи и доволни, а как няма да си гледат детето нали им е наследник
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Дек 2016, 16:22

Че имат някакво дребно право - имат, но не бива да се злоупотребява с това право! Имам предвид, че не е нормално постоянно да се изисква нещо, да се правят намеци, да се обиждаме и т.н. , а често свекървите само търсят кусури на жените на синовете им! Все пак това е техен избор и трябва да се продължи живота напред. А ако не дай си Боже живеят младите при свекървата, ако тя е по-властна.. не ми се мисли! Има случаи, при които не дават на жената да излиза, защото мъжът й го няма!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Дек 2016, 17:12

Някой ден ще стана и аз свекърва Дай Боже и се надявам да не съм побъркана. Макар че много обичам сина си, не искам да задушавам и разрушавам връзката му с моята любов. :roll: Трудно е когато живееш с човек, който ти мрънка за всяко нещо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот zagrijena » 28 Дек 2016, 14:52

Моята свекърва е такава, че и на сина си не цепи басма :lol: . Каквото има, си го казва. Може да не ти харесва, но това е положението. Много ми е смешно като почне да го разпитва къде отива, защо е закъснял. И мен ме пита :mrgreen: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот kauda » 28 Дек 2016, 15:00

zagrijena написа:Моята свекърва е такава, че и на сина си не цепи басма :lol: . Каквото има, си го казва. Може да не ти харесва, но това е положението. Много ми е смешно като почне да го разпитва къде отива, защо е закъснял. И мен ме пита :mrgreen: .

Ужас, това пък не мога да го търпя, или някой да ми се отчита "отивам да си лягам, слизам до магазина, отивам до комшията" и то при положение, че не иска нищо от теб... просто да те информира. Побърквам се и да отговарям на излишни въпроси, да не съм на 5 да ме питат къде съм била, не бих издържала!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Окт 2017, 14:14

А как си представяте, свекървата да си чака 50 годишния син да се прибере, защото е излезнал през нощта на кръчма с приятелите си да речем..
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Kukumicin » 27 Фев 2018, 14:30

цялата ямразя
гад мрасна
отврат ненормална, чодовише пълно
госпот й дал само змии и гуштери в устъта, каквото пипне го трови от кадето мине трева не никне хич
те ората са го казали зарад тва жувотно смотано и гадните й роднини. ни са залъгмайти и сина и е саштия!!!
Kukumicin
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:10

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 15:11

Моята вече бивша "свекърва" ако мога така да я нарека беше и все още е страхотен човек. С приятеля ми имахме сериозни отношения и стана така, че живяхме в къщата на техните почти година. И двамата му родители са невероятни хора, много интелигентни, страшни пичове. Двете с нея сме стояли по нощите да пием вино :drinkingbuddies: и да си говорим за абсолютно всякакви неща, споделяла ми е, абе невероятен човек, не мога направо да опиша; рядко читав човек дето се вика. Чак се притеснявам като толкова съм вдигнала нивото какво ще е занапред... :cry: :cry: :inlove:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Vasilka756 » 28 Фев 2018, 15:13

Сега обръщам внимание, че трябва да напиша какво мразя. :roll: Моля да ме извините, че така се похвалих :shock: :grin: :grin:
Vasilka756
 
Мнения: 15
Регистриран на: 26 Фев 2018, 17:51

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта