Какво мразите най-много в свекърва си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Kukumicin » 28 Фев 2018, 17:16

Vasilka756 написа:Сега обръщам внимание, че трябва да напиша какво мразя. :roll: Моля да ме извините, че така се похвалих :shock: :grin: :grin:

и ти си гад мрасна! :sleep:
Kukumicin
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:10

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот kikimoraa » 19 Окт 2018, 12:24

От скоро и аз имам щастието да се радвам на свекърва или, така да се каже, на кандидат свекърва. Правим с приятеля ми ремонт, решихме да го приключим преди планираната ни сватба, за да може да ме вземат от там като булка и след сватбата да се радваме вече на дома си спокойно, без да се налага да ремонтираме и т.н.
Тъй като жилището е наследствено и е на приятеля ми, майка му се чувства като собственик и постоянно идва да ни дава непоискани съвети, как да правим нещата, стигна до там, че когато я помолихме да наглежда майсторите, прпомени нещата според нейните желания, като ги накара да СЪБОРЯТ окачения таван в коридора, защото това били глупости.......... и отделно боядиса стените в нейното любимо прасковено, въпреки че ние искахме цветовете да са много по-различни. С приятела ми стигнахме до истерия да се караме с нея, а и даже сега, докато тече ремонта живеехме при свекървата и постоянно се обсъждаше колко хубаво ще стане и т.н. До там стигнахме, че се изнесох от жилището и си наех квартира, направо ме побърква тази жена! Учудвам се, как може да с мили и добри и когато се сближим и реално станем семейство, тея свекърви да се побъркват. Имам чувстовто, че нарочно създават проблеми на младите! :hammer:
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Dalia » 19 Окт 2018, 20:45

Ужас... И моята хич я няма ама аз гледач да не й обръщам чного внимание.А тя е непоносима , но явно аз й обръщам по-малко внимание.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта