Какво мразите най-много в свекърва си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Mon_ton » 08 Апр 2015, 12:49

Здравейте! Предлагам ви тук да съберем всичко, което ни дразни в нашите любими свекърви! И сега се питате, защо аз такова хубаво усмихнато момиче съм направила тази тема, то веднага мога да ви кажа!

Вече не само ме дразни тази жена, а направо изпитвам омраза към нея, всичко, което прави започвам да мразя! А като си представя, че тя ще е баба на детето ми се изнервям още повече! :evil: Постоянно сме така: :x

fsdfsd.jpg
fsdfsd.jpg (24.32 KiB) Прегледано 17651 пъти

Винаги се меси в нещата, обяснява ми, че не е необходимо да ходя на прегледи, постоянно ми прави намеци, че видиш ли аз не съм жена на сина ѝ, защото не сме женени! :!: Имам чувството, че нейното удоволствие е да ме мрази и да ме дразни - прави го нарочно. Нито веднъж не е попитала как се чувствам, въпреки бременността, а гледа само сина си - на него му било тежко да има бременна жена на главата си! Това го казва без грам да се замисли пред мен. :evil:
Живеем заедно от скоро, а мъжът ми иска да останем при нея, понеже е единствено дете и имат голяма апартамент, в който спокойно можем да живеем, но ако тя беше нормален човек! :!: :evil:
Споделете и вие какво мразите най-много в свекърва си, че туко виж ми олекне поне малко, като знам, че не я водя само аз тази битка с чудовището! :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Rali_hr » 08 Апр 2015, 13:23

Има ли някой, който се разбира със свекървището?!
Моята уж идва случайно у нас да види внучетата, но все идва по време, в което само мъжът ми е там и ходи и ни тършува из гардеробите, да види какво сме си купили, проверява дали са ми измити чиниите, че ако не са ги мие, щото аз съм мърлячка явно за нея и пренарежда нещата из шкафовете или купува някакви определени храни, щото нейния синковец не ядял такъв ориз, ами само от тоя късичкия... :evil: :evil: :evil: :evil: Направо побеснявам, а моя седи и я гледа в устата, сякаш е Кралица! :evil: :evil: :evil:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Мади Ранчева » 08 Апр 2015, 13:53

И моята няма търпение да пристигне в нас и да си се чувства като у дома си. Слава Богу, че синът й отмъкна ключа за апартамента от ръчичките й, понеже беше решила, че може да си влиза като у тях си, а най-много ме дразни като влезе и започне да пренарежда и чисти, все едно живеем в кочина, но и децата вече не я понасят, откровено си я гонят, понеже бърка и в техните стаи, а те откачат от факта, а аз само стоя и се наслаждавам отстрани! :lol:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Anka » 08 Апр 2015, 13:55

Явно ги кефи да ровят из нещата тея жени! Аз нямам свекърва все още, но ми е странно да се срещам с родителите на приятеля ми, а и те откровено не искат да говорят с мен и е много неприятно!
А се чудя, свекървите ви, които ровят по шкафовете ако намерят вибратор и други тип секс играчки какво ли ще правят? :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот silver933 » 08 Апр 2015, 14:31

Въобразявате си момичета, свекървите не са седнали да се чудят как да ви изкарат извън нерви, но вие жените обичате да мрънкате!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Lili_pili » 08 Апр 2015, 14:58

На приятелят ми майката постоянно идва у нас, ние живеем в техен апартамент и тя идва когато реши без изобщо да се съобразява с нищо! А и отгоре на всичкото все ми казва, че ще намери по-хубава жена за сина си, защото аз съм била много глупава! :shock:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Локумът » 08 Апр 2015, 15:30

Само мама няма да пипате ей! :lol: :lol: :lol:
И аз много се карам с майка ми, на всяка манджа е мерудия, дори и да не е включена в рецептата! Винаги има мнение и ходи да обяснява на мойте малките колко лоша била майка им, ужас направо!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот kauda » 08 Апр 2015, 15:57

Моята свекърва ходи и обяснява навсякъде как тя е дала пари, за да си купим къщата с приятеля ми, как ни храни и ни праща за ядене, как се грижи за нас, всичко тя прави, да ни е жива и здрава! :) А сега ни дължи 600лв., въпреки че ни гледа и ни храни! :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Апр 2015, 16:20

Моята свекърва е много добра, хич не я мразя жената, малко е разсеяна, но като цяло се разбираме чудесно! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мразите най-много в свекърва си?

Мнениеот Mon_ton » 09 Апр 2015, 09:18

rabotnata pchela написа:Моята свекърва е много добра, хич не я мразя жената, малко е разсеяна, но като цяло се разбираме чудесно! :)

Завиждам на такива хора! Последната изцепка от снощи беше, нещо от типа на "който не работи, не трябва да яде", при положение, че съм в отпуска просто... :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron