Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Милинка » 20 Мар 2018, 18:20

От любопитсво :) нямаше ли досега секс, за да кажеш чий съвет сте изпробвали и имало ли е ефект?
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Adhoc » 21 Мар 2018, 14:40

MGB написа:В последно време се виждаме с един мъж, който е супер приятна компания, но когато се стигне до секс, нещо нещата не се случват както трябва.
Никога до сега не съм симулирала оргазъм, но в последните пъти ми се казва, че съм била твърде тиха и зная какво да обяснявам, как да му кажа, че не ме задоволява :?: :!: :!:
female-orgasm.jpg
Последния път се опитах да симулирам оргазъм, но някак не зная дали не преигравам или пък дали не съм прекалено обрана, не мога да преценя и не зная как да симулирам достоверно :roll:

Чувала съм, че доста жени го правят и затова ми се иска да ми дадете съвет за това доколко достоверно може да бъде симулиран един оргазъм :idea: :roll:
Всъщност работата е там, че момчето е много готино и не ми се иска да го губя само заради това, че не може да направи необходимото, за да стигна до оргазъм :| Затова ви моля, помогнете ми да симулирам оргазъм!

Вероятно темата се обърква от това, че жената иска да симулира, а тя в реалността трябва да сТимулира оргазма си.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Малката Сладката » 21 Мар 2018, 16:59

Значи, никога не съм ги разбирала жените, дето симулират оргазъм, баси. В крайна сметка никъде не пише, че жената трябва да получава оргазъм при всеки полов акт - просто физически при нас е невъзможно. Защо тогава всеки път, когато на оня му се доклати, аз трябва не само да му давам, ами и да се правя, че е голям майстор? Ай сиктир. Колко пък важно трябва да е тва?
Малката Сладката
 
Мнения: 31
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:46

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот bonbon » 21 Мар 2018, 17:46

[quote=MGB] Всъщност работата е там, че момчето е много готино и не ми се иска да го губя само заради това, че не може да направи необходимото, за да стигна до оргазъм :| Затова ви моля, помогнете ми да симулирам оргазъм![/quote]
Съжалявам ама си е много важно да получаваш удоволствие и не знам как ще се подложиш на доброволна каторга в леглото само защото бил готин. Колкото и да е готин щом не се получава в секса значи нищо не се получава. Аз бих се тормозила много и нямаше да го търпя дълго.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот nefertiti » 22 Мар 2018, 18:09

Това е много тъпо! Заблуждаваш партньора си и себе си, а ако е по-опитен ще те хване, че се преструваш.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Милинка » 04 Апр 2018, 14:02

Аз пак да питам къде изчезна тази дама. Толкова съвети получи, нищо не сподели после.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Doktoricata » 27 Юни 2018, 14:11

Ама защо трябва да симулирате, а не се отдадете на удоволствието...
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2018, 16:36

Мале, ко съм едни мъж, ще ми ем ного тъпо, ако тама ми стимулират оргазми и какво ли още не! По-добре да кжете на половинката си какво ви харесва и какво не !
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Dalia » 23 Юли 2018, 17:50

Ужассс... нали това е удоволствие и за двамата партьори. А щом не се получваа най-добре си запазете само платонични отношения вместо да го лъжеш тъй човека :roll:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Милинка » 24 Юли 2018, 17:19

Абе ние тука си приказваме, а жената може да се е усъвършенствала вече, но уви, не иска вече да споделя.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron