Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот MGB » 09 Апр 2015, 16:33

В последно време се виждаме с един мъж, който е супер приятна компания, но когато се стигне до секс, нещо нещата не се случват както трябва.
Никога до сега не съм симулирала оргазъм, но в последните пъти ми се казва, че съм била твърде тиха и зная какво да обяснявам, как да му кажа, че не ме задоволява :?: :!: :!:
female-orgasm.jpg
female-orgasm.jpg (31.01 KiB) Прегледано 1555 пъти
Последния път се опитах да симулирам оргазъм, но някак не зная дали не преигравам или пък дали не съм прекалено обрана, не мога да преценя и не зная как да симулирам достоверно :roll:

Чувала съм, че доста жени го правят и затова ми се иска да ми дадете съвет за това доколко достоверно може да бъде симулиран един оргазъм :idea: :roll:
Всъщност работата е там, че момчето е много готино и не ми се иска да го губя само заради това, че не може да направи необходимото, за да стигна до оргазъм :| Затова ви моля, помогнете ми да симулирам оргазъм!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот niya_mazova » 09 Апр 2015, 16:42

Едва ли има нещо по-глупаво от симулирането на оргазъм. От друга страна, ако мъжлето, за което става въпрос, не те използва само за секс играчка, то бихте могли да останете близки и без да правите секс, а за целта да си намериш далеч по-добре пасващ ти партньор. Съгласна съм, че някои мъже дори и да работят добре, не могат да задоволят една жена заради различните сексуални предпочитания, затова те съветвам да си намериш този, който търсиш без да лъжеш, а симулацията ти е най-лесното!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Коцева » 09 Апр 2015, 16:45

Като жена, която е от много години със съпруга си, подкрепям те, понякога наистина се налага и това по-скоро е, за да накараш половинката си да се чувства добре, отколкото за свое собствено удовлетворение :idea: Симулирането на оргазъм не е чак толкова сложно, та да изисква четенето на книги по темата, просто в моментите, в които сама се заиграваш, забележи в сюблимния момент какво е държанието на тялото ти и така ще си наясно! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Lollipop » 14 Апр 2015, 10:54

Доста глупаво звучи това със симулирането на оргазъм, но като се налага - налага се. Понякога и аз го правя, не преигравам, но аз никога не се забравям в леглото. :mrgreen: Но ако просто не съм в толкова голямо настроение, а мъжът ми се е старал доста, няма как да не го възнаградя поне малко. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Doktoricata » 15 Апр 2015, 16:45

Спомни си какво изпитваш когато не симулираш оргазъм и го приложи. За теб това ще бъде най-естествения подход.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот kauda » 15 Апр 2015, 17:26

Представяш ли си как цял живот ще стимулираш оргазъм и че ти харесва и всичко останало? Иначе аз имах един приятел, с който не правихме хич добър секс, него не го биваше особено, но взех нещата в свои ръце и започнах аз да избирам позите и нещата се получиха и двамата бяхме по-доволни. Пробвай и това :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Апр 2015, 09:14

Ти пък, как може да не си имитирала оргазъм досега, аз всеки път го правя, то иначе издържа ли се... :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Krum » 16 Апр 2015, 09:31

Е хубава работа и на това ли се учите жените, ужас! Като не ви е приятно не е ли по-лесно направо да си го кажете, а се налага да правите мъжа отсреща на глупак?! :?:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот Malina » 16 Апр 2015, 13:05

Е, това е гадно! След като не си удовлетворена от сексуалния ви живот, защо трябва да продължаваш този фарс?!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Помогнете ми да симулирам оргазъм!

Мнениеот fawla » 20 Апр 2015, 12:42

Ще го измислиш, аз редовно симулирам, понякога не се чувствам комфортно, нито ми се прави каквото и да ебило и си мисля странични неща, тогава охкам по задължение. :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта