Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pipilota » 20 Апр 2016, 12:16

pavleta написа:Моят мъж редовно си яде в леглото, че и без мен :grin: . Хич не го смятам за романтично, толкова съм свикнала с тази гледка, че не може да ми възбуди вниманието към секс :mrgreen:

Е, никой не е казал, че ще си вземе чинията с мусаката да яде там, или чипс! Тук става въпрос за еротични храни, включени в любовната игра, а не това, че е седнал с чинията в леглото и е почнал да яде. Това, че ви харесва да спите в трохи е друг въпрос и като цяло си е ваш проблем. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот iwoni » 20 Апр 2016, 12:29

Това с трохите е гадно! :shock: :lol: Мразя да ме боцкат трохи! Аз май не съм пробвала подобна комбинация от секс и храна. Не мисля, че съм изтървала много :mrgreen: .
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 10 Май 2016, 17:38

Я, по-романтично го дайте, какви са тези трохи.
Сега е сезона на ягодите, шоколад и различни ароматни сирена, малко вино, е за работната пчела, може и биричка... :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот klara » 11 Май 2016, 08:55

Подсетихте ме за ягодите и шоколада :lol: . Не зле да спретна една изненада, добре ще дойде :grin: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Lollipop » 11 Май 2016, 09:26

Ооо.. ;) аз бях на дъълга ваканция, а с мъжа оставихме бебето и каката при бабите за една вечер и се насадихме в един хотел в града, за да сме наблизо. :mrgreen: Беше супер, вази, цветя, шоколади, ягоди, хубаво се наядохме и назабавлявахме. Макар че.. май главно се ядохме, отколкото нещо друго, защото в 22:10 вече хъркахме в тишината. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот ivoblinc » 11 Май 2016, 13:43

Пробвал съм и е доста интересно, различно и въздействащо :grin: . Разнообразието е голяма работа! Веднъж ме изненадаха така и оттогава не пропускам от време на време да го приложа.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2016, 13:44

ivoblinc написа:Пробвал съм и е доста интересно, различно и въздействащо :grin: . Разнообразието е голяма работа! Веднъж ме изненадаха така и оттогава не пропускам от време на време да го приложа.

Мда, готино е, абе няма какво да се лъжем, обогатява се доста френската любов. Аз си спомнням с една купа сметана какъв купон си бяхме спретнали с мъжа ми.. ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот fairy » 12 Май 2016, 11:18

Не обичам сметана, но за такова забавление може и да преглътна малко от нея :lol: . С по-лепкави храни като мед например също бих опитала, само че с нея да не си направим и кола маска :oops: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 12 Май 2016, 13:46

Ягоди и шоколад е страхотно, предстои ни годишнина и ще го изненадам с някои от любимите му храни.
Rali_hr, голям купон е било щом цяла купа сметана е отишла. :lol:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот fawla » 12 Май 2016, 14:03

Pacienti написа:Ягоди и шоколад е страхотно, предстои ни годишнина и ще го изненадам с някои от любимите му храни.
Rali_hr, голям купон е било щом цяла купа сметана е отишла. :lol:

охо, страхотно, какво си планирала за годишнината? :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта