Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот qwerryyy » 12 Май 2016, 16:16

Помните ли онази сцена от Сексът и градът? :) Където Саманта се беше нагласила цялата в суши! :) Мисля, че това също е добра идея, за да се разнообрзи малко сексуалния живот. :) Нека да не забравяме, че и то може да изкушава, особено ако е по-леко и има наблизо сос, а и сте по-разкрепостени и не ви пречи не само десерта, но и вечерята да е в леглото. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот black » 13 Май 2016, 12:21

Саманта май не дочака своя човек и си остана да кисне в сушито :lol: ! Като се прави изненада, трябва да си сигурен, че партньорът ти ще дойде скоро, за да не се окаже сам да си изядеш храната :lol: . Не ми се вижда много възбуждащо да ядеш от тялото на друг човек. Не че ме е гнус, просто какво удоволствие ще му доставиш, ако ядеш от него малини, грозде или ягоди? Като кокошка ще кълвеш? :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Май 2016, 13:56

black написа:Саманта май не дочака своя човек и си остана да кисне в сушито :lol: ! Като се прави изненада, трябва да си сигурен, че партньорът ти ще дойде скоро, за да не се окаже сам да си изядеш храната :lol: . Не ми се вижда много възбуждащо да ядеш от тялото на друг човек. Не че ме е гнус, просто какво удоволствие ще му доставиш, ако ядеш от него малини, грозде или ягоди? Като кокошка ще кълвеш? :mrgreen:

Ооооо :) Добре, че не си ми мъж, толкова скучен човек. Точно като кокошка ще ядеш. Сядаш и почваш да ядеш. Изобщо не става въпрос за любовна игра и еротика, всичко е ядене. даже и филии можеш да ядеш.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот balsam » 14 Май 2016, 09:30

Представям си как ползваш партньора си като маса и нагъваш :lol: :lol: :lol: ! Просто жестоко!
Вместо сметана предпочитам сладолед по кожата, настръхването от удоволствие е гарантирано :wink: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Doktoricata » 19 Май 2016, 15:44

Храната и секса имат много общи неща, и от двете изпитваш удоволствие, неслучайно след секс се огладнява. :grin:
Не бих отказала да ги съчетая, ще излъжа ако кажа, че не съм го пробвала... повярвайте ми, изживяването е невероятно!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Kaya » 20 Май 2016, 12:00

balsam написа:Представям си как ползваш партньора си като маса и нагъваш :lol: :lol: :lol: ! Просто жестоко!
Вместо сметана предпочитам сладолед по кожата, настръхването от удоволствие е гарантирано :wink: .

Е ти докато мислиш за нагъване, няма да се получи. Сексът и храната в леглото е да увеличи удоволствието и да създаде ново усещане и тръпка, а не е за наяждане ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот S_Milenska » 20 Май 2016, 12:39

Доста може да се забавляваме с малко ядки, плодове в леглото, дори и без тежки сметани и шоколади. :) Не забравяйте, че всяко докосване е много приятно и специално в този момент. Аз имам някои планове точно сега с ягодите, които са ми любим плод :) Мисля да взаимствам от първата снимка. :oops: :heartbeating:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 20 Май 2016, 15:58

fawla написа:
Pacienti написа:Ягоди и шоколад е страхотно, предстои ни годишнина и ще го изненадам с някои от любимите му храни.
Rali_hr, голям купон е било щом цяла купа сметана е отишла. :lol:

охо, страхотно, какво си планирала за годишнината? :)

Още го планирам, върти ми се в главата да отидем на СПА, а после у дома с деликатеси да продължим... :oops:
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Lollipop » 25 Май 2016, 09:12

Pacienti написа:
fawla написа:
Pacienti написа:Ягоди и шоколад е страхотно, предстои ни годишнина и ще го изненадам с някои от любимите му храни.
Rali_hr, голям купон е било щом цяла купа сметана е отишла. :lol:

охо, страхотно, какво си планирала за годишнината? :)

Още го планирам, върти ми се в главата да отидем на СПА, а после у дома с деликатеси да продължим... :oops:

Вие деца имате ли? :) Защото малко сложно ако не ги изпратите при бабите. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот dejavu » 25 Май 2016, 16:43

На мен доста идеи ми хрумват с черешки :grin: . Определено са удобни и подходящи за игра в спалнята!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта