Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Алиса_В » 18 Яну 2019, 13:32

Като се знам как мразя трохи в леглото, не мисля че някога бихме опитали да се храним там. :mrgreen: Всеки си шета на акъла, нали знаете...
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Frac » 21 Яну 2019, 14:21

Плодове, сметана и шоколад мисля са най-подходящи. Ледът е готино, но после мокро, от някои храни падат трохи-неприятно. Най-добре приглушена музика, лека светлина няколко бонбона и Чаша с вода, че може да ви стане сладичко :mrgreen:
Но мисля, че мъжът ще бъде много изненадан, ако му предложите луканчица :grin: не би отказал със сигурност!!!!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 21 Фев 2019, 18:34

Frac написа:Плодове, сметана и шоколад мисля са най-подходящи. Ледът е готино, но после мокро, от някои храни падат трохи-неприятно. Най-добре приглушена музика, лека светлина няколко бонбона и Чаша с вода, че може да ви стане сладичко :mrgreen:
Но мисля, че мъжът ще бъде много изненадан, ако му предложите луканчица :grin: не би отказал със сигурност!!!!

Хахаха, ама да е нарязана, че да не се объркат в тъмнината... :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Doktoricata » 02 Апр 2019, 17:48

Frac написа:Плодове, сметана и шоколад мисля са най-подходящи. Ледът е готино, но после мокро, от някои храни падат трохи-неприятно. Най-добре приглушена музика, лека светлина няколко бонбона и Чаша с вода, че може да ви стане сладичко :mrgreen:
Но мисля, че мъжът ще бъде много изненадан, ако му предложите луканчица :grin: не би отказал със сигурност!!!!

Подкрепям, ягоди и шоколад, гарнирани със сметана, хм...
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Ая123 » 11 Апр 2019, 12:36

Май храните се повтарят, ама то е важно какво удоволствие доставят все пак :cool:
Ние последно ползвахме спрей сметаната от хладилника, нямаше омазване. Всичко си отиде по предназначение. :wink:
Ая123
 
Мнения: 111
Регистриран на: 17 Дек 2018, 11:52

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 22 Апр 2019, 17:02

Ая123 написа:Май храните се повтарят, ама то е важно какво удоволствие доставят все пак :cool:
Ние последно ползвахме спрей сметаната от хладилника, нямаше омазване. Всичко си отиде по предназначение. :wink:

Демек сте я изяли ли?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Pacienti » 23 Апр 2019, 17:22

Ая123 написа:Май храните се повтарят, ама то е важно какво удоволствие доставят все пак :cool:
Ние последно ползвахме спрей сметаната от хладилника, нямаше омазване. Всичко си отиде по предназначение. :wink:

Какво е предназначението, палачинки ли правихте?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron