Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Апр 2015, 15:23

Скоро имаме годишнина с моя мъж и исках да му спретна някоя много различна и разкрепостена изненада, подобна на тази: :oops: :mrgreen:

chernika.jpg
chernika.jpg (16.49 KiB) Прегледано 3835 пъти

Работата е там, че никога не съм пробвала да включвам храната в секса и като цяло не си ги представям много добре в едно легло, но съм сигурна, че тук все ще се намери някой, който да е пробвал и да сподели опит. :!: Какво е най-подходящо да вкараме в леглото, дали наистина създава комфорт или напротив? :roll: Мъжът ми винаги ми е намеквал разни неща, свързани с храната в леглото, затова реших, че е крайно време да му доставя това удоволствие! :) Давайте идеи, как да събера храната и секса в едно легло - пробвали ли сте, как се чувствахте, беше ли ви неловко, изненада ли се половинката?
Ще ми се да избягам от романтичната рутина на сметаната, а очаквам от вас наистина много добри предложения за романтична, питателна секс нощ. :mrgreen: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Anka » 14 Апр 2015, 15:42

Храната наистина може да се включи много добре в любовната игра. Не знам друго, освен сметана какво може да ползвате - шоколад, ягоди, шампанско, за ледът казва, че възбуждал, но нямам идея. :)) Използвай всичко, което може да роди въображението ти и внимавай с чаршафите, а той няма как да не остане очарован. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот YoLindi » 14 Апр 2015, 16:46

Тук не мисля, че има как да сбъркаш, всичко, на което не му е мястото в леглото, би го възбудило според мен :idea: Сега се сещам, че сладоледът ще свърши перфектна работа, хем е студен и ще е възбуждащо за теб, а гледката как се топи върху тялото ти, ще е неустоима за него! :idea: Ааа ледът определено си има предимствата, но мисля, че нещо алкохолно също би могло да даде добри резултати! :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Апр 2015, 16:48

Малко си те представям как се поливаш там с разни неща и после се чудиш как да се измиеш. Внимавай само да не преминеш в някакво странно състояние, при което ще си по-скоро странна, отколкото възбуждаща. Избери любими неща и според мен няма как да не са сладки, освен ако не искаш да имитираш Саманта от Секса и града. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Локумът » 14 Апр 2015, 17:07

Брееейй... гледай ти. Мъжът ти няма да остане разочарован, ако го посрещнеш като тази на снимката, но вместо такива боровинки ползвай нещо по-народно :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Yunona » 14 Апр 2015, 23:28

Ако никога не сте правили подобни неща, първият път може да е наистина странен и да не се получи очакваният ефект :) Шампанско, ягоди, сметана - прощавайте, но това е така клиширано (аз лично никога не ям ягоди със сметана и шампанско в реалния живот, просто не обичам. Защо да го правя в леглото?!?!)! Пораждат се очаквания да се държим по определен начин и ако този начин не ни идва отвътре, рискуваме да изглеждаме по-скоро смешни, отколкото секси.... Затова мисля, че най-добре е да се спреш на нещо любимо на двама Ви. Нещо специално за Вас :) Това наистина ще го разчувства... и настрои по-специално :) Какво обича Той? А Ти?
Малки хапки с любими деликатеси (сладки или солени), красиво подредени в чиния или поднос и сервирани в спалнята, бутилка любимо вино или друго питие... Хранете се взаимно, пийте си виното, от отделни чаши или от една... както дойде... хубаво бельо, приглушена музика и подходящо осветление.... просто е. Хубавите неща обикновено са прости :) :) :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Snejna » 15 Апр 2015, 09:56

Винаги може да използваш нещо различно, но наистина заложи на неща, които се хапват лесно като хапки на клечка или подобно, защото няма да е много удачно да ядете супа :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Doktoricata » 15 Апр 2015, 14:56

Има един стар филм, казва се "Девет седмици и половина". С Мики Рурк когато беше млад и красив. Гледай го, има много добра сцена за храната и секса.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Lisica » 15 Апр 2015, 15:03

Винаги ми се е струвало много готино и интимно да се прави секс и да се хапва едновременно :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Храна и секс в едно легло - пробвали ли сте?

Мнениеот Kaya » 15 Апр 2015, 15:17

Винаги може да се получи много забавно и сконфузно, но като ви знам какви сте няма определено да ви е скучно в леглото, на мен лично би ми било странно да се мажем там да ядем и т.н. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта