А вие бихте ли практикували гола йога?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Filipa » 28 Апр 2015, 11:39

Аз лично не бих се чувствала дискомфортно от голотата на другите, но от своята сред непознати - да. Но пък гола йога вкъщи - подкрепям напълно!
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Lisica » 28 Апр 2015, 12:12

Filipa написа:Аз лично не бих се чувствала дискомфортно от голотата на другите, но от своята сред непознати - да. Но пък гола йога вкъщи - подкрепям напълно!

няма ли да ти е странно, ако пред теб или до теб някой мъж си вее ... така де ;)) Странно е! :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Filipa » 28 Апр 2015, 14:54

Lisica написа:
Filipa написа:Аз лично не бих се чувствала дискомфортно от голотата на другите, но от своята сред непознати - да. Но пък гола йога вкъщи - подкрепям напълно!

няма ли да ти е странно, ако пред теб или до теб някой мъж си вее ... така де ;)) Странно е! :)

Не, не мисля. Така или иначе концепцията на класовете по йога е да се разтовариш и да влезеш в някаква хармония със себе си. Другите около мен не ме касаят много, стига да не си навлизаме в личното пространство. ;)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот penny » 28 Апр 2015, 15:19

Filipa написа:
Lisica написа:
Filipa написа:Аз лично не бих се чувствала дискомфортно от голотата на другите, но от своята сред непознати - да. Но пък гола йога вкъщи - подкрепям напълно!

няма ли да ти е странно, ако пред теб или до теб някой мъж си вее ... така де ;)) Странно е! :)

Не, не мисля. Така или иначе концепцията на класовете по йога е да се разтовариш и да влезеш в някаква хармония със себе си. Другите около мен не ме касаят много, стига да не си навлизаме в личното пространство. ;)

Определено, но все си мисля, че ако има такива студия то те ще са разделени на класове мъже и жени!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Mon_ton » 28 Апр 2015, 15:54

penny написа:Определено, но все си мисля, че ако има такива студия то те ще са разделени на класове мъже и жени!

Поне това! Макар че да си призная, не вярвам, че ще стана толкова "голяма" йога някога, че да не ми пречи и зеещи насреща женски части.. :mrgreen: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Filipa » 29 Апр 2015, 10:09

penny написа:Определено, но все си мисля, че ако има такива студия то те ще са разделени на класове мъже и жени!

По-скоро неделението би ни помогнала за усвояване на приемствеността на другия, бил той различен по пол, характер, раса и прочие. Йогата не дели хората на полове, затова и студията би следвало да не бъдат разделяни. Лошото е, че концепцията за йога се възприема като доста "модерно" място, където да ходиш с приятелки, както когато ходите на кафе. А всъщност е една дълбока медитация, то тогава няма никакво значение къде си, с кого си, гол ли си или не.
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Mon_ton » 15 Май 2015, 12:25

За мен това превзета история с йогите, особено пък повечето, та дори и тези, които се определят като учители, че и лечители накрая, пффф.. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Lisica » 19 Май 2015, 16:10

Не знам колко и какво възвишено ще търсим, но все пак си е истинска страхотия според мен! :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Май 2015, 16:41

Lisica написа:Не знам колко и какво възвишено ще търсим, но все пак си е истинска страхотия според мен! :mrgreen:

на кафето по-добре ;) Аз не съм съгласна да си показвам голотиите насам натам, толкова странно ми звучи!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: А вие бихте ли практикували гола йога?

Мнениеот Lisica » 27 Яну 2016, 13:40

rabotnata pchela написа:
Lisica написа:Не знам колко и какво възвишено ще търсим, но все пак си е истинска страхотия според мен! :mrgreen:

на кафето по-добре ;) Аз не съм съгласна да си показвам голотиите насам натам, толкова странно ми звучи!

на мъжете сигурно ще им е яко, ако виждат жена си да практикува гола йога.. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта