Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Май 2015, 20:19

Локумът написа:Няма лимит, все пак дали всеки ден правиш секс или през ден, веднъж в месеца няма значение, ако и двамата сте ОК с това положение, останалото е за пред хората да кажем колко големи машини сме.

И аз така съм чувала, но все пак е малко 1 път на 4-5 месеца :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Май 2015, 10:27

Локумът написа:Няма лимит, все пак дали всеки ден правиш секс или през ден, веднъж в месеца няма значение, ако и двамата сте ОК с това положение, останалото е за пред хората да кажем колко големи машини сме.

И аз си мисля, че в повечето случаи хората се правят колко секс правят, но всъщност не е така. Аз не мога да си представя какво ще е всяка вечер или пък през ден да правиш секс! Разбирам понякога, в началот она връзката нещо, но после да е ежедневие ужас! :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Май 2015, 13:48

На тези години сексът вече е по-скоро останал в миналото, случва ни се рядко, както се казва по празници. Не знам дали приятелките ми все още правят редовно секс, но не вярвам. Сега съм на 47г. и мога да кажа, че не е като да водим редовен полов живот. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Bass » 05 Май 2015, 10:38

Аз тая тема чак сега я виждам и да ви кажа честно, не смея да чета по първите три страници. :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 11:18

Bass написа:Аз тая тема чак сега я виждам и да ви кажа честно, не смея да чета по първите три страници. :D

Сподели, сподели! :)

Ваня Стойчева написа:На тези години сексът вече е по-скоро останал в миналото, случва ни се рядко, както се казва по празници. Не знам дали приятелките ми все още правят редовно секс, но не вярвам. Сега съм на 47г. и мога да кажа, че не е като да водим редовен полов живот. :)

И аз на тези години сигурно с мъжа ми ще правим секс само в някоя игра като Sims иначе никакъв шанс :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Bass » 05 Май 2015, 11:22

rabotnata pchela написа:
Bass написа:Аз тая тема чак сега я виждам и да ви кажа честно, не смея да чета по първите три страници. :D

Сподели, сподели! :)


Предполагам, че честотата е правопропорционална на възрастта, поне в периода 18-35. Обаче, хора, лимит? То трябва да говорим по-скоро за допустим и ПРИЕМЛИВ минимум :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 11:29

За името няма да правим въпрос. Но за мен е странно имам познати двойки, които правят секс на 2 седмици, защото трябва, въпреки че са в състояние преди развод да речем! :shock: :shock: :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Bass » 05 Май 2015, 14:14

rabotnata pchela написа:За името няма да правим въпрос. Но за мен е странно имам познати двойки, които правят секс на 2 седмици, защото трябва, въпреки че са в състояние преди развод да речем! :shock: :shock: :shock:

Е, то като не става с един партньор, просто сменяш човека! И не говорим за разни изневери, ми за зрялото решение да не бъдеш с някого само в името на нещо си, дори да има направени деца или да са си взели куче.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Май 2015, 14:37

О, толкова е трудно да се вземе такова решение за по-голяма част от хората, склонни са да търпят и да страдат, само и само да имат мир пред хората. ;)
А що се отнася за секса, аз не знам как може да стигаш до такава крайна близост с някой, който не можеш да понасяш през останалото време! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот kauda » 05 Май 2015, 15:13

rabotnata pchela написа:О, толкова е трудно да се вземе такова решение за по-голяма част от хората, склонни са да търпят и да страдат, само и само да имат мир пред хората. ;)
А що се отнася за секса, аз не знам как може да стигаш до такава крайна близост с някой, който не можеш да понасяш през останалото време! :shock:

Всякакви глупости съм чувала, но да правиш секс защото така трябва ...
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта