Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Локумът » 05 Май 2015, 15:44

Bass написа:
rabotnata pchela написа:
Bass написа:Аз тая тема чак сега я виждам и да ви кажа честно, не смея да чета по първите три страници. :D

Сподели, сподели! :)


Предполагам, че честотата е правопропорционална на възрастта, поне в периода 18-35. Обаче, хора, лимит? То трябва да говорим по-скоро за допустим и ПРИЕМЛИВ минимум :D

ти пък на години ли делиш секса? :) Аз сега като съм на 42 трябва да се ожаля бе :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rose_92 » 07 Май 2015, 21:30

Според мен доста хора през 40-те си години изживяват втори пубертет..Ако съдя и по родителите си, които са разведени, но се държат като 20-годишни.. особено майка ми.. :lol: Не искам да знам, но смятам, че все още водят редовен полов живот.
То всичко си зависи от човека. За мен сексът е в основата на една връзка, а и може би заради факта, че съм огнена зодия, смятам,че е напълно нормално, когато живееш с един човек, да правите секс поне през ден. На мен иначе би ме се струвало ненормално. :D А пък камо ли 1-2 пъти в месеца..Няма начин. :D
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Lollipop » 08 Май 2015, 10:05

rose_92 написа:Според мен доста хора през 40-те си години изживяват втори пубертет..Ако съдя и по родителите си, които са разведени, но се държат като 20-годишни.. особено майка ми.. :lol: Не искам да знам, но смятам, че все още водят редовен полов живот.
То всичко си зависи от човека. За мен сексът е в основата на една връзка, а и може би заради факта, че съм огнена зодия, смятам,че е напълно нормално, когато живееш с един човек, да правите секс поне през ден. На мен иначе би ме се струвало ненормално. :D А пък камо ли 1-2 пъти в месеца..Няма начин. :D

Rose И ние бяхме така у нас, преди да се появи детето, сега далеч не сме толкова редовни, то си иска вниманието, а в началото беше ужасно, мъжът иска, а жената цял ден е бърсала повръщано и сменяла памперси, няма как да стане да се пренастрои, в този момент искаш само да легнеш и да спиш :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот fawla » 08 Май 2015, 16:34

Не знам за семействата какъв е лимита, но знам че е важно да се прави секс и не бива да се пренебрегва тая работа в никакъв случай!
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот black » 29 Яну 2016, 16:14

Защо изобщо трябва да се говори за лимит? Правиш когато ти се иска, това да не е продавам - купувам домати? За тая работа си трябват чалъми!
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот kauda » 29 Яну 2016, 17:03

dinkog написа:Минимум 15 пъти в месеца, ако не се случи с приятелката ми винаги си намирам други начини, та за тва се надявам да си намеря много сексуална жена.

Не дай си Боже, ако е в цикъл тая жена. :mrgreen: :chopwood:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот iwoni » 18 Фев 2016, 17:25

kauda написа:
dinkog написа:Минимум 15 пъти в месеца, ако не се случи с приятелката ми винаги си намирам други начини, та за тва се надявам да си намеря много сексуална жена.

Не дай си Боже, ако е в цикъл тая жена. :mrgreen: :chopwood:


На някои цикъла не им пречи и си действат хората :grin:
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Локумът » 07 Мар 2016, 16:19

iwoni написа:
kauda написа:
dinkog написа:Минимум 15 пъти в месеца, ако не се случи с приятелката ми винаги си намирам други начини, та за тва се надявам да си намеря много сексуална жена.

Не дай си Боже, ако е в цикъл тая жена. :mrgreen: :chopwood:


На някои цикъла не им пречи и си действат хората :grin:

Има и такива да, и то далеч не са малко, които не ги вълнува ни цикъл ни нищо, лошо няма щом любов има. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот fairy » 07 Мар 2016, 17:03

Не мога даже да си представя, че ще дойде време, когато ще правя секс 1-2 пъти месечно. Дано след 20 години това да не ми критерия за добър сексуален живот! :mrgreen:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 04:45

Локумът написа:
iwoni написа:На някои цикъла не им пречи и си действат хората :grin:

Има и такива да, и то далеч не са малко, които не ги вълнува ни цикъл ни нищо, лошо няма щом любов има. :lol:


Ми то няма нищо лошо според мен стига мъжът да не е гнуслив..Понякога желанието е по-силно от всичко. :lol: :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта