Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот analizatorka » 12 Мар 2016, 10:30

rose_92 написа:
Локумът написа:
iwoni написа:На някои цикъла не им пречи и си действат хората :grin:

Има и такива да, и то далеч не са малко, които не ги вълнува ни цикъл ни нищо, лошо няма щом любов има. :lol:


Ми то няма нищо лошо според мен стига мъжът да не е гнуслив..Понякога желанието е по-силно от всичко. :lol: :grin:


Щом има желание и в този период значи не е гнуслив, но мен лично пльокането и цапотенето ми идват в повече! :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Мар 2016, 10:35

Бе няма да го е гнус да я оправя, докато е в цикъл, но ще му пречи да е там, за да посрещне новия живот в родилна зала. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rose_92 » 12 Мар 2016, 16:28

rabotnata pchela написа:Бе няма да го е гнус да я оправя, докато е в цикъл, но ще му пречи да е там, за да посрещне новия живот в родилна зала. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ееее ама то разликата в количеството кръв е огромна, както и причината за пролятата кръв. :lol: :grin:
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Lollipop » 14 Мар 2016, 16:32

Е, в единия случай, поне няма да бърника там. :roll: Мен лично би ме били много гнус да правя секс по време на цикъл, предпочитам цялата рода да е там, докато раждам. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот klara » 15 Мар 2016, 14:41

Хора различни и лимити различни :grin: . Една приятелка беше доволна и от един път седмично, даже и това й е много. Някои са си асексуални, какво да се прави.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Slavena » 17 Мар 2016, 12:12

klara написа:Хора различни и лимити различни :grin: . Една приятелка беше доволна и от един път седмично, даже и това й е много. Някои са си асексуални, какво да се прави.

А ти на колко си доволна? Аз мога да правя секс и всяка вечер мога и изобщо.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот mamina » 17 Мар 2016, 14:58

Не съм се замисляла какъв ми е лимита и дали имам такъв. Ако ми се прави, правя. Стига да има с кого, но и на това му се намира начина :grin: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Локумът » 02 Юни 2016, 15:07

mamina написа:Не съм се замисляла какъв ми е лимита и дали имам такъв. Ако ми се прави, правя. Стига да има с кого, но и на това му се намира начина :grin: .

Е да, бе, то може да ти се прави нон стопп, ама не се ли ограничаваш малко. :mrgreen: Иначе ще те взема за любовница, ако все си навита :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот ramimni » 02 Юни 2016, 16:56

Все да си навита малко към нимфомания отива работата :shock: . Но това добре дошло за мъжете, те надали се оплакват от такова нещо. Ето и желаещи има вече :lol: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот miron » 02 Авг 2017, 09:37

ramimni написа:Все да си навита малко към нимфомания отива работата :shock: . Но това добре дошло за мъжете, те надали се оплакват от такова нещо. Ето и желаещи има вече :lol: .

А, оплакваме се, и ние сме хора. Имахй такава приятелка, ама се раздеилхме, това беше някаква лудост, няма излизане, няма нищо, само секс. Тва не е добре.
лимит нямам аз, но окло 10 пъти в месеца ми е достатъчно, имам време и за други занимания, някой път правя секс няколко дни в седмицата, друг път се случва и да пропусна или да е само веднъж. Общо взето като ми се прави. А секс по време на цикъл е голяма тъпня, не бих.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта