Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот ivan.stoqnov » 25 Юли 2018, 18:03

Туй сериозна тема значи... Много... Малко... Скоро четох, че по веднъж в седмицата било нормално и като се има предвид, че жената 1 седмица в цикъл, а месецът има 4 седмици, значи 3 пъти в месеца е напълно нормално... Не се втрещявайте бе хора в тия бройки... Всяка двойка си е индивидуална. И като мислите, че туй е такъв проблем що не си го обсъждате с партньора?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Jolene » 26 Юли 2018, 11:03

Това са неща, които всеки ги прави до толкова, до колкото ги чувства. Ако иска по 1 път на месец, ако иска по 1 път на година,а ко иска и по 5 пъти на ден може. Различните хора имат различна сексуалност и нужди.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот бони » 21 Авг 2018, 15:56

Аз обичам сутрин за това ако съм втора смяна по често правим секс :grin: :grin: зависи много от свободно време и смени и други задължения . Няма лимит, нито минимум, колкото толкова .
бони
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Авг 2018, 19:12

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот skyfly » 21 Авг 2018, 16:18

Аз гледам поне 3-4 пъти в месеца да има, да не се чувства изоставен мъжа. Планирам го и от самия ден, защото обикновено съм с много натоварено ежедневие и често съм като труп вечер.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот ivan.stoqnov » 21 Авг 2018, 17:37

skyfly написа:Аз гледам поне 3-4 пъти в месеца да има, да не се чувства изоставен мъжа. Планирам го и от самия ден, защото обикновено съм с много натоварено ежедневие и често съм като труп вечер.

:+1:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот kalinka-kuku » 21 Авг 2018, 18:47

skyfly написа:Аз гледам поне 3-4 пъти в месеца да има, да не се чувства изоставен мъжа. Планирам го и от самия ден, защото обикновено съм с много натоварено ежедневие и често съм като труп вечер.

Това звучи направо ужасно :shock: :shock: :shock: като задължение от твоя страна.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Милинка » 23 Авг 2018, 17:35

Е, що за въпрос? То тези неща не се броят, ако седна да изчислявам, значи съме го закъсали :mrgreen:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Dalia » 23 Авг 2018, 17:59

marsu написа:
skyfly написа:Аз гледам поне 3-4 пъти в месеца да има, да не се чувства изоставен мъжа. Планирам го и от самия ден, защото обикновено съм с много натоварено ежедневие и често съм като труп вечер.

Това звучи направо ужасно :shock: :shock: :shock: като задължение от твоя страна.

Ужас! Ти сериозно ли? Сега мъжът да планира секса със жена си иди дойдо ама ти да го правиш , малко като любов на килограм ми звучи. Не искам да те засегна просто странно ми стана, тъй като у нас по-скоро е обратното. Мъжът ми е все изморен все много работа има. Помощ! Дали и той като теб не си планира кога да прави секс с мен? :???:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Kaya » 24 Авг 2018, 10:23

Дали мъжът и жената ще го прави ми се струва ненормално, но различни семейства, важно е много повече отношението между двойката, а не дали някой не мисли от сутринта как да си подреди деня, че да има време за секс. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Frac » 24 Авг 2018, 17:22

skyfly написа:Аз гледам поне 3-4 пъти в месеца да има, да не се чувства изоставен мъжа. Планирам го и от самия ден, защото обикновено съм с много натоварено ежедневие и често съм като труп вечер.

Щом тази схема работи при вас-кво толкова, важното е да има разбирателство и отношенията да вървят нормално. Всяко семейство си има начини и варианти.

Хора, не виждам защо трябва да нападате жената.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта