Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот viking » 15 Апр 2015, 16:34

Да ви кажа вече не издържам!
Писна ми жена ми да ми се дърпа, да се чуди какво извинение или направо оправдание да си мисли и да не иска да правим секс!

Разбирам я, но само понякога, а аз съм мъж, имам своите нужди, тя не е ли човешко същество, как така не иска да правим секс? :shock: :evil: Не го разбирам това да правим по 3 пъти месечно секс, не просто е недостатъчно, а аз направо се пръскам и емоционално и физически!

Според вас какъв е нормалният лимит за секс месечно и как да накарам жената да се отпусне и да бъде момичето, с което всяка вечер правихме секс :?:
kiss-couple.jpg
kiss-couple.jpg (20.84 KiB) Прегледано 3674 пъти
Вече година продължава това и аз не само не съм съгласен, но и влияе това напрежение върху отношенията ни, което за жалост може да се окаже фатално в един момент! :evil:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот belleville » 15 Апр 2015, 16:39

Нямаш правото да си искаш всяка нощ, но поне да си е 50/50, а за лимит си нямаме, вярно, че съм отказала, но и той ми е отказвал, което е нормално, да кажем просто, че при нас това е отлагане, а не отказване!
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Апр 2015, 16:41

Е ти зависи как подхождаш към това, а и я си помисли, ако имате дете, цял ден ходиш и гукаш срещу някой и после да се настроиш на вълната да правите секс, не е толкова лесно. А и ти ако стоиш и мрънкаш и не правиш нищо по въпроса да поемеш инициативата в свои ръце какво очакваш да стане?! Бъди малко по-деен, не стой и не чакай! И моят мъж беше същия, оплакваше се когато детето беше малко, но и грам не направи, че да ме накара да се отърся от ежедневието, ами стоеше и чакаше аз да се сетя, а накрая аз на инат стоях да чакам него. :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот MerryPop » 15 Апр 2015, 16:52

Най-добре е хората да се разбират само с погледи и усещания, понякога не е нужно да казваш "жена, приготвяй се", при положение, че преди това си й го показал достатъчно добре :!: целувки, съблазнителни подмятания и т.н. :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот kauda » 15 Апр 2015, 17:24

Трябва да се правят намеци и да се показва на жената, че е желана и всичко останало :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Апр 2015, 09:10

MerryPop написа:Най-добре е хората да се разбират само с погледи и усещания, понякога не е нужно да казваш "жена, приготвяй се", при положение, че преди това си й го показал достатъчно добре :!: целувки, съблазнителни подмятания и т.н. :)

Имах позната, чийто мъж точно от вратата ѝ казваше "жена, приготвяй се", смятай!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Krum » 16 Апр 2015, 09:32

Нямам лимит, все пак всяка двойка е различна, дори и 1 път в месеца да се прави секс ако и двамата са ОК с това, значи е напълно нормално. ;) Нямам лимит, различно.. ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Kremiliya » 16 Апр 2015, 09:47

Аз съм на принципа на Мечо Пух " колкото повече, толкова повече!" :) Нямам лимит, радвам се всеки път, когато се случи, след 20 години семеен живот не е като нещо, което се случва ежедневно. :P
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот Локумът » 16 Апр 2015, 10:51

Е, лимит, под 1 път гледаме да не падаме! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какъв е вашият лимит за секс месечно?

Мнениеот dinkog » 16 Апр 2015, 11:58

Минимум 15 пъти в месеца, ако не се случи с приятелката ми винаги си намирам други начини, та за тва се надявам да си намеря много сексуална жена.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта