Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Dipsy » 21 Мар 2018, 14:43

Моите пети като дойде лятото и те много се напукват. Ама и на мен това с пилата ми се струва възгрубо. Сдобих се с единн крем за който получих много добри отзиви... със змийско мляко, обаче дойде ли лятото докато се сетя да го използвам и петите вече не мязат на нищо :roll:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот radipetrova » 20 Апр 2018, 14:11

Dipsy написа:Моите пети като дойде лятото и те много се напукват. Ама и на мен това с пилата ми се струва възгрубо. Сдобих се с единн крем за който получих много добри отзиви... със змийско мляко, обаче дойде ли лятото докато се сетя да го използвам и петите вече не мязат на нищо :roll:

Аз използвам пилата шол и не е толкова страшно. После намазваш обилно с крем и обуваш едни чорапи и на другата сутрин са като нови ;)
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:44

аз си имам такава пиличка, нещо закупено то Кауфланд е (евтино, та дрънка), но съм изключително доволна. върши супер работа и изключва седене наклепан с нещо хлъзгаво и опасно за щъкане по паркета.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron