Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот luchia@marco » 16 Апр 2015, 14:07

Скоро пак засякох рекламата на електрическата пила за крака на Шол и ми се прииска да си я купя. Разбира се, не мога да преценя какъв ефект би имала, затова ви пиша. :idea:

Предполагам, че дори и да не сте я виждали по магазините, ще се сетите от рекламата,
415.jpg
415.jpg (33.95 KiB) Прегледано 15181 пъти
която върви по телевизиите!
Надявам се да ми дадете препоръки, за да разбера дали това е най-доброто за петите ми и дали наистина върши работа :roll:

Не зная колко трябва да е твърда повърхността на главата, която се върти, но изглежда обещаващо, идва лято, а от тези твърди обувки цяла зима краката ми са заприличали на нищо, :( трябва им помощ :!: Надявам се някои, който се е сдобил с електрическа пила, макар и да не е на Шол, да се отзове :!:
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Mamacita » 16 Апр 2015, 14:11

Много се замислих дали да не си взема и аз, но после реших, че няма никакъв смисъл, при положение, че лятото толкова често ходя педикюр :idea:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот MerryPop » 16 Апр 2015, 14:15

Мисля, че това си е супвеинвестиция и да, смятам скоро да я направя! При положение, че се ползва за толкова малки участъци, смятам, че би издържала достатъчно дълго, че да си избие паричките в пъти! :)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Леля Живка » 16 Апр 2015, 14:15

Ползвам електрическа пила за крака и съм много доволна, имам много младежки крака, а и няма как, трябва да се поддържам за мъжа ми. Задължително си вземи, не го мисли, ще си много доволна!
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Slavena » 16 Апр 2015, 15:45

Това много искам да си го взема, за да имам гладки пети, но не знам дали няма много да разранява кожата. :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Kaya » 16 Апр 2015, 16:48

Не съм ползвала, но много ми се иска да взема, точно сега за лятото, пак ще започнат да ми загрубяват краката и кожата ми ще стане отново все едно копая.. :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Lili_pili » 16 Апр 2015, 17:11

Аз също искам да си взема, според мен ще е много полезно нещо тази пила за крака, ако наистина дава такива добри резултати! :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Апр 2015, 16:56

Само добри отзиви съм чувала за нея, но от друга страна не мога да си представя, наистина, колко груба трябва да е тази глава, за да ти маха грубата кожа, която се отстранява по принцип с кюрета :o
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот Kaya » 04 Май 2015, 14:08

веселказасмяна написа:Само добри отзиви съм чувала за нея, но от друга страна не мога да си представя, наистина, колко груба трябва да е тази глава, за да ти маха грубата кожа, която се отстранява по принцип с кюрета :o

Сигурно търкането и скоростта ще оказват влияние, а тези кюрета не болят ли много?!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Някои използвал ли е електрическа пила за крака - ще ми дадете ли препоръки?

Мнениеот ИвоПетров » 26 Мар 2016, 11:45

Най добрия вариант от всички на пазара е презареждаема електрическа пила за пети.
ИвоПетров
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Мар 2016, 11:36

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron