Как да заличим стриите?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот сиско » 21 Ное 2011, 20:32

huanita написа:
Bella написа:
huanita написа:Само с фракционен лазер. Другото е бош лаф...

Е не всеки може да си го позволи :(

Сори, само това е ефективно:(

А този лазер заличава ли ги или само се намалява размера им?
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот bubulina » 22 Ное 2011, 17:22

Не знам как могат да се заличат. Аз имам една, която е по-дълбока и няма как да се заличи. Но и останалите, които си имам са някак доста видни и не мисля че могат да се заличат.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот Djurata » 03 Яну 2012, 19:49

Не мисля че можем да заличим стриите на цяло,но можем да предотвратим тяхното появяване с приемане на витамини и слънчеви лъчи :)
Djurata
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Апр 2011, 16:12

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот huanita » 16 Фев 2012, 15:02

Слънчевите лъчи хубавичко ще ги покажат, няма как да заличите стриите особено с витамини... Това е романтика. Само фракционен лазер е способен да заличи напълно стриите и преструктурира колагена и произведе напълно нова съединителна тъкан.
huanita
 
Мнения: 86
Регистриран на: 29 Мар 2011, 16:39

Как се борите със стриите?

Мнениеот ivka-86 » 08 Мар 2012, 10:51

Момичета, помагайте!
След бременността и раждането в областта на корема се сдобих със стрии :( Някой използвал ли е продукти за тяхното лечение и какви? Имате ли отзиви за МУСТЕЛА - 9 МЕСЕЦА крем за интензивно лечение стрии 75 мл.?
ivka-86
 
Мнения: 40
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:12

Re: Как се борите със стриите?

Мнениеот yoanna » 08 Мар 2012, 11:22

Аз съм го използвала и съм много доволна! Зависи и от стриите, де... Най-добре си вземи тестерчета от аптеката и ги пробвай, макар, че с няколко намазвания надали ще има ефект.
yoanna
 
Мнения: 61
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:17

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот micky » 19 Мар 2012, 12:08

Една приятелка, която роди преди месец, ми сподели че си е взела един гел редуктор на Galenic, който бил за редуциране на стриите и каза честриите й наистинане са толкова видни както преди. Незнам дали е възможно, понеже след такова деформация на кожата как може да се заличи. Но явно зависи от това дали ще започнеш да го прилагаш навреме. Може и аз да го пробвам, макар че моите стрии не са пресни а доста стари, но знае ли човек :)
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот Silvi » 21 Мар 2012, 12:46

Да ви кажа до сега не бях забелязала да имам стрии, но последно време огледалото ме отчайва.Дайте някакви идеи за премахване на пустите стрии, лято идва :(
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот borislav.bo » 22 Мар 2012, 16:57

На мен също ми се появи една стрия, на бицепса. Понеже тренирам упорито и явно доста съм закоравял и на бицепса ми се получи, накъде от преди около 3 месеца. Мисля че ако започна да я мажа с нещо може да изчезне или поне да не е толкова видна. Но незнам с какво, срам ме е да питам в аптеката. Вие какво ще ми предложите?
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Как да заличим стриите?

Мнениеот monito » 23 Мар 2012, 11:31

borislav.bo написа:На мен също ми се появи една стрия, на бицепса. Понеже тренирам упорито и явно доста съм закоравял и на бицепса ми се получи, накъде от преди около 3 месеца. Мисля че ако започна да я мажа с нещо може да изчезне или поне да не е толкова видна. Но незнам с какво, срам ме е да питам в аптеката. Вие какво ще ми предложите?

Ако си качил рязко килограми, няма как да не се сдобиеш и с някоя друга стрия. Приятелят ми също редовно ходи на фитнес и когато качваше маса, си беше купил олиото на Еуцерин. Мажеше ръцете и краката, защото там най-много се нацепва кожата.
Аз също съм на мнение, че няма как напълно да се заличат, но при полагане на подходящите грижи, поне може да се ограничи тяхната поява.
monito
 
Мнения: 73
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:13

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron