Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Filipa » 28 Апр 2015, 14:56

Има хора, за които лъженето си е начин на живот. Или се успокой и потърпи, или направо и предлагай и да се приключва. ;)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Pipilota » 28 Апр 2015, 15:09

Filipa написа:Има хора, за които лъженето си е начин на живот. Или се успокой и потърпи, или направо и предлагай и да се приключва. ;)

ТО винаги има гнили ябълки, на тях имам чувството, че им е лошо, ако не лъжат. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Filipa » 29 Апр 2015, 10:18

Pipilota написа:
Filipa написа:Има хора, за които лъженето си е начин на живот. Или се успокой и потърпи, или направо и предлагай и да се приключва. ;)

ТО винаги има гнили ябълки, на тях имам чувството, че им е лошо, ако не лъжат. :mrgreen:

Уви, и тези ги има. Но добрата новина е, че не всички се раждаме със счупен корпус. Просто на някои им се пука някъде по пътя :)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот kauda » 30 Апр 2015, 15:28

Лъжите мислите ли че се възпитават ?:)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Pipilota » 04 Май 2015, 09:11

Filipa написа:
Pipilota написа:
Filipa написа:Има хора, за които лъженето си е начин на живот. Или се успокой и потърпи, или направо и предлагай и да се приключва. ;)

ТО винаги има гнили ябълки, на тях имам чувството, че им е лошо, ако не лъжат. :mrgreen:

Уви, и тези ги има. Но добрата новина е, че не всички се раждаме със счупен корпус. Просто на някои им се пука някъде по пътя :)

Не знам в кой момент хората стават лъжци! Може би когато ги налегнат тийн годините и малко след това осъзнаят, че животът не е това, което си представят и почват да компенсират от някъде. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот silver933 » 04 Май 2015, 12:41

Pipilota написа:Уви, и тези ги има. Но добрата новина е, че не всички се раждаме със счупен корпус. Просто на някои им се пука някъде по пътя :)

Не знам в кой момент хората стават лъжци! Може би когато ги налегнат тийн годините и малко след това осъзнаят, че животът не е това, което си представят и почват да компенсират от някъде. :roll:[/quote]
И аз тъй мисля, като осъзнаят, че нещата че не са много розАви и им става ясно, че е доста тъжно положението. Но вече като стигнеш до това да живееш в измислен свят няма да ти пречи лъжата нито да ти влошава здравето. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Filipa » 07 Май 2015, 10:46

kauda написа:Лъжите мислите ли че се възпитават ?:)

Възпитават още лъжи, безочливост и нахалство. ;)
Filipa
 
Мнения: 127
Регистриран на: 08 Апр 2015, 11:17

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот kauda » 07 Май 2015, 19:32

Filipa написа:
kauda написа:Лъжите мислите ли че се възпитават ?:)

Възпитават още лъжи, безочливост и нахалство. ;)
Мисля, че могат и да възпитат до някаква степен! Да не си такъв е едното, второто е че понякога може да им аи благородни лъжи :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот silver933 » 08 Май 2015, 11:37

Това да се поболееш от едно предложение забрак не е работа, bojo доказва отсега, че бракът е вреден за здравето. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Локумът » 08 Май 2015, 15:13

Бе като си повярваш вече няма какво да ти попречи на здравето, там вече става въпрос за идиотизъм :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта