Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Lisica » 08 Май 2015, 16:26

Локумът написа:Бе като си повярваш вече няма какво да ти попречи на здравето, там вече става въпрос за идиотизъм :)

Имам много познати, които си вярват в лъжите, чак е смешно като ги видиш какви безумия говорят само и само да бъдат интересни на околните.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот qwerryyy » 14 Май 2015, 15:17

Lisica написа:
Локумът написа:Бе като си повярваш вече няма какво да ти попречи на здравето, там вече става въпрос за идиотизъм :)

Имам много познати, които си вярват в лъжите, чак е смешно като ги видиш какви безумия говорят само и само да бъдат интересни на околните.

Аз също познавам хора, които освен че лъжат, ами те и убеждават, че ти грешиш, тяхната лъжа е по-истинска! :?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот dinkog » 14 Май 2015, 15:38

Лошо няма понякога да послъжем малко, че се случва е факт и не можемд а го отречем, но ако се докараме до главоболие и повръщане е време да спрем. Тъй че действай по-скоро, за да не съсипеш връзката и здравето си.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот fawla » 17 Май 2015, 10:51

Lisica написа:
Локумът написа:Бе като си повярваш вече няма какво да ти попречи на здравето, там вече става въпрос за идиотизъм :)

Имам много познати, които си вярват в лъжите, чак е смешно като ги видиш какви безумия говорят само и само да бъдат интересни на околните.

Това е много тъжно, сякаш ако са себе си няма да са интересни на останалите, което често е лъжа.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот Lisica » 17 Май 2015, 12:10

qwerryyy написа:
Lisica написа:
Локумът написа:Бе като си повярваш вече няма какво да ти попречи на здравето, там вече става въпрос за идиотизъм :)

Имам много познати, които си вярват в лъжите, чак е смешно като ги видиш какви безумия говорят само и само да бъдат интересни на околните.

Аз също познавам хора, които освен че лъжат, ами те и убеждават, че ти грешиш, тяхната лъжа е по-истинска! :?

Смятам, че това вече е болестно състояние, а не както при автора на темата - човекът явно е по-скоро в стрес, отколкото да е ненормален лъжец.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот fawla » 22 Май 2015, 10:33

Всяка лъжа е лично решение...
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот qwerryyy » 26 Май 2015, 12:59

fawla написа:Всяка лъжа е лично решение...

И лично отношение към някой, което е най-гадното. Аз не обичам да ме лъжат и избягвам да лъжа хората, много е глупаво, като не ти харесва нещо, има си начини да го кажеш в прав текст.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот kauda » 24 Юни 2015, 14:37

Лъженето чисто физически не е приятно, стига се до потене, изнервяне, паника дори, не е необходимо да се стига до там, за да се спести някоя истина, ако е важно е необходимо да бъде казано в прав текст. :) Е в този случай е сладко! :) Да се включи да каже какво е станало? )
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Могат ли лъжите да влияят на здравето ми?

Мнениеот qwerryyy » 26 Окт 2015, 12:35

kauda написа:Лъженето чисто физически не е приятно, стига се до потене, изнервяне, паника дори, не е необходимо да се стига до там, за да се спести някоя истина, ако е важно е необходимо да бъде казано в прав текст. :) Е в този случай е сладко! :) Да се включи да каже какво е станало? )

Доста странични ефекти за невинно слъгване :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта