Има ли как да получим винаги оргазъм?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот julianne » 20 Апр 2015, 14:37

От както родих не изпитвам никакъв оргазъм в секса. :cry: Разбира се, че ми е приятно, наясно съм, че не всеки път можем да стигнем до оргазъм жените, но това не означава, че той трябва да бъде ей така усмихнат и доволен от работата си: :mrgreen:

inbed.jpg
inbed.jpg (30.22 KiB) Прегледано 21041 пъти

А аз отстрани да съм неудовлетворена от преживяното. :| Мислих, че проблемът е в мен, чисто физически, но всичко е наред, а психически продължавам да изпитвам удоволствие и влечение към съпруга си. :roll: Има ли как винаги да получим оргазъм ние жените, или това е невъзможно? :?: Склонна съм да изпробвам всякакви варианти, за да се почувствам отново добре. Вие имате ли някакви тайни и тактики, които използвате, за да получите оргазъм? :geek:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот mix_twix » 20 Апр 2015, 14:41

Ами признай си сега - ти стоиш и чакаш само да се свърши работата мъжа ти ли? :roll: Не е лесно така, как ще получиш наистина удоволствие, ако не влагаш старание? :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот Malina » 20 Апр 2015, 15:04

Еее, ако ставаше щеше да е супер! Използвали ли сте секс играчки, те може да ви помогнат? :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот Krum » 20 Апр 2015, 15:44

Е, много искате жените. :mrgreen: Много искате винаги да получите оргазъм, да не мислите, че на нас ни е много приятно и весело всеки път.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот Локумът » 20 Апр 2015, 16:22

Звучи много добре, но пробвайте да сменяте позите, това може да помогне, за да получиш оргазъм :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот S_Milenska » 20 Апр 2015, 16:38

Е чак пък редовно и едва ли не всеки път не е присъщо на никоя жена май.. жените доста трудно стигаме до оргазъм, за съжаление :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 17:13

Мисля, че тези лубриканти, който продават на Дюрекс, например, биха ти помогнали доста, някой затоплят, други охлаждат, имат широка гама, аз лично съм много доволна от този!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот Lollipop » 21 Апр 2015, 09:02

Много добра идея е с лубриканта, аз също използвам напоследък и съм много доволна, наистина засилва усещането :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:04

Krum написа:Е, много искате жените. :mrgreen: Много искате винаги да получите оргазъм, да не мислите, че на нас ни е много приятно и весело всеки път.

:o :o :o :o тогава какъв е смисълът щом на един от двамата няма да му е приятно, а вие пък случайно да не би да приключвате без да сте свършили, а, винаги си просите, докато не стане работата, защо ние да оставаме недовършени :evil: :evil:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Има ли как да получим винаги оргазъм?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 16:05

mangusta написа:
Krum написа:Е, много искате жените. :mrgreen: Много искате винаги да получите оргазъм, да не мислите, че на нас ни е много приятно и весело всеки път.

:o :o :o :o тогава какъв е смисълът щом на един от двамата няма да му е приятно, а вие пък случайно да не би да приключвате без да сте свършили, а, винаги си просите, докато не стане работата, защо ние да оставаме недовършени :evil: :evil:

Точно така, едни мъж, ако не знае как да си свърши работата за какво ти е?! Имах едно гадже на времето, което все така искаше - всяка вечер по нещо, а ако аз кажех, че искам още не може!
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта