По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Юли 2015, 14:29

кора-бия написа:бе май с опъване става ама е по-добре да си намерите някоя жена дето да върши тая работа а не вие да се занимавате с тва :)

И това искате жените да го свършат, може ли пък всичко да е женска работа, поне сами се грижете за егото си. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот BeenieGal » 02 Юли 2015, 16:38

Ако бях мъж по-скоро мисълта ми щеше да е насочена към това да се науча да си върша по-добре работата от това да се чудя как да уголемя достойнството си :?
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот mix_twix » 02 Юли 2015, 16:40

Бреййй! :) Така ли стават нещата бе, хаха, значи затова в тийн годините най-много растат на момчетата инструментите, от много ръкопашни упражнения. :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот dinkog » 10 Юли 2015, 15:24

Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот кора-бия » 10 Юли 2015, 16:29

dinkog написа:Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.

така е брат, тва дето ти е дадено от горе е най-доброто а и работи пушката безотказно! :mrgreen:
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот dejavu » 10 Юли 2015, 16:43

кора-бия написа:
dinkog написа:Ми аз не бих тръгнал да го уголемявам, може би ще пробвам тоя начин с опъването и толкова. За щастие съм доволен от това, което си имам дадено от природата и не ми се е налагало да правя упражнения.

така е брат, тва дето ти е дадено от горе е най-доброто а и работи пушката безотказно! :mrgreen:

Така или иначе не знаеш, в кой момент ще те изостави пушката, по-добре е да я използваш пълната мощност без особени почивки :lol:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот silver933 » 11 Юли 2015, 07:48

То дойде ли времето пушката да ме изоставя се надявам, че до тогава ще имам поне внуци, че иначе хич няма да е готина работата. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Юли 2015, 07:34

Аз си мисля, че главният проблем на малките пениси се крие в главните глави на мъжете! :lol: Голям комплекс е за повечето мъже размера на достойнството им, макар че повечето жени не биха обърнали огромно значение.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Pipilota » 13 Юли 2015, 10:40

Аз съм имала много добри преживявания с мъже с по-малък размер, а имах един доста надарен приятел, с него не ми харесваше секса толкова много, така че .. размера не е всичко! :) Но ако ще е увеличение, то по-добре да е с упражнения, каквито е казал Локумът. Не е като да се мажат с нафталин, както правят братята роми. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Локумът » 14 Юли 2015, 12:40

Pipilota написа:Аз съм имала много добри преживявания с мъже с по-малък размер, а имах един доста надарен приятел, с него не ми харесваше секса толкова много, така че .. размера не е всичко! :) Но ако ще е увеличение, то по-добре да е с упражнения, каквито е казал Локумът. Не е като да се мажат с нафталин, както правят братята роми. :mrgreen:

То само с нафталин остава, тея не са добре изобщо.. ;) Директно влизаш с единия крак в гроба :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта