По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот magda » 20 Апр 2015, 16:24

Чух за някакъв мъж, който е уголемил пениса си до над 3 килограма. :shock: :shock:
Обикновено мъжете никога не са доволни от размера си, както ние от гърдите си :D Та и този човечец явно така е решил, че може още и още по-голям :!: Ето го и него, с панталони подхождащи на достойнството му
Mr_Stunz.jpg
Mr_Stunz.jpg (24.97 KiB) Прегледано 3646 пъти
Пишеше, че в началото е започнал с инжекции с физиологичен разтвор, а по-късно се е изкушил да си постави силикон, а после още и още, и още силикон :D Смятам, че поне половината от мъжете биха желали в някакъв етап от живота си да уголемят пениса си по един или друг начин, така че споделете вашия! :)

Ако пък не бихте го направили наистина, кой от вариантите бихте предпочели :?: Хайде, не се правете на тежкари, признайте си, ако бях мъж, като начало бих пробвала с една от онези вакуумни машинки, ако пък не подейства бих пробвала и с инжекции физиологичен разтвор :idea:

Ваш ред е и въобще не се правете на засрамени, :oops: кажете си - по какъв начин бихте уголемили пениса си?! :roll: :lol:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот николаев » 20 Апр 2015, 16:27

Ами аз май съм от онази половина мъже, които харесват това, което си имат и за пробата, ако не беше с инжекция, можеше и да опитам с физиологичен разтвор, но нямам намерение да се бода :!: :x
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 16:31

На мен ми е интересно защо авторката на темата се интересува, при положение, че ние жените сме наясно, че размерът рядко е от съществено значение :idea: А и аз не бих причинила такова нещо на съпруга ми!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот S_Milenska » 20 Апр 2015, 16:33

Ми аз не знам защо мъжете биха го направили, разбирам, ако им е много малък и вече наистина имат супер голям проблем - добре, но така е много тъжно и абсурдно. Все пак после това как ще се ползва?!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Локумът » 20 Апр 2015, 16:39

Моят пенис винаги си е бил голям, но жените са ненаситни създания. :( Затова изнамерих материали в интернет за уголемяване по метода Джелк.

За да правите това упражнение, е нужно членът да е на 80% в ерекция. Използва се лубрикант (смазка), който се нанася върху пениса.

Пенисът се захваща в основата с палеца и показалеца на едната ръка (двата пръста оформят знак OK). С плавно движение и с умерен натиск, ръката се придвижва в посока към главичката, след което движението се повтаря с другата ръка.

Сега ми е около 20 см и моята локумка е много доволна. :D
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот silver933 » 20 Апр 2015, 16:44

Брей, колега Локум, 20 см, почти колкото моя е. :D

Аз съм правил на Кегел за мъже и всичките ми половинки са били много доволни.
Те не са точно за уголемяване, а за по-силна ерекция, но се отразяват и на размера.

Комбинация 1
Бързо стягай и отпускай мускула в продължение на 10 секунди. После почини 10 секунди. Направи 3 такива серии. След това почини 30 секунди.
Стегни за 5 секунди, след това 5 секунди почивка – 10 пъти подред.
Стегни за 30 секунди, след това 30 секунди почивка – 3 пъти подред.
Повтори първата стъпка и си готов за деня.

Комбинация 2
Стегни мускула и брой до 5. Отпусни. Повтори 10 пъти.
Стисни и отпусни мускула 10 пъти бързо. Повтори 3 пъти.
Стягай и отпускай РС мускула в къси и дълги интервали 10 пъти. повтори серията 3 пъти.
Стегни мускула и задръж колкото можеш повече. Опитай се да достигнеш 120 секунди (спокойно, това са само 2 минути).

Комбинация 3
Напълно стягай и отпускай мускула. Започни с една серия от 30 повторения и постепенно показвай до над 100.
Стегни мускула колкото можеш по-силно (убеди е, че стягаш само РС мускула). Задръж 20 секунди. Почини 30 секунди. Повтори 5 пъти.

Комбинация 4
просто стягай и отпускай мускула в продължение на 2 минути на ден и постепенно увеличи до 20 минути – поне 3 пъти дневно. в края трябва да можеш да правиш по 200 повторения на сесия.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Lollipop » 21 Апр 2015, 09:22

Ехее, това са много повторения - 200! :shock: :shock: :shock:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Mon_ton » 21 Апр 2015, 14:16

Вярно ли има упражнения, мислих си, че това е просто мит за уголемяването и никога не се получава! :roll: Ще взема да пробвам върху милото... :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Elica » 21 Апр 2015, 15:32

Mon_ton написа:Вярно ли има упражнения, мислих си, че това е просто мит за уголемяването и никога не се получава! :roll: Ще взема да пробвам върху милото... :mrgreen:

Пробвай, после да кажеш дали е станало! Аз не вярвам, че пениса може да се уголемява по какъвто и да е начин, все пак това не е ли генетично заложено?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: По какъв начин бихте уголемили пениса си?

Мнениеот Bass » 22 Апр 2015, 11:45

Каквото ми е спуснала природата, с това ще работя! Досега оплакали се няма! :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта