Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот viking » 21 Апр 2015, 11:44

Това е една от най-странните хранителни добавки, за която съм чувал :shock: :shock: Доколкото разбирам диатомичната пръст си представлява някакъв вид пречистена пръст, към която е добавен силиций, което допълнително я прави още по-полезна :)
s2.jpg
s2.jpg (46.05 KiB) Прегледано 5120 пъти
Много се чудя дали да си взема от тази добавка, реално чета, че е полезна за абсолютно всичко и предполагам, че няма да има никакви странични ефекти, въпросът е дали ще има ползи :?: :!:

Надявам се да има хора, които вече са пробвали диатомичната пръст и са видели конкретни ползи от нея, за да споделят, понеже покрай пролетта излизат някакви здравословни проблеми и се чудя дали биха могли да се повлияят, ако пия хранителна добавка и по-специално диатомичната пръст :roll:
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Nightmare » 21 Апр 2015, 11:58

Напоследък ми се върти тази пръст пред погледа, но реално той силиция ти е полезен от Диатомичната пръст, така че може да си вземеш и една такава добавка и пак същата работа да ти свърши :idea:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот M.Tasheva » 21 Апр 2015, 12:03

Не съм на твоето мнение, щом е кръстена диатомичната пръст и в нея реално присъства и пръст, а не само силиций, то тогава трябва да дава отражение върху организма, аз в момента пия друга добавка, но след време бих опитала да си взема и от пръстта :idea: :)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Andrey » 21 Апр 2015, 12:09

Сигурно е много гадна на вкус тази пръст.. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Krum » 21 Апр 2015, 12:42

Andrey написа:Сигурно е много гадна на вкус тази пръст.. :)

Не знам кой и защо би я пил честно ти казвам! Все си е пръст! О.о Пръста я асоциирам с друго.. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Elica » 21 Апр 2015, 15:33

Nightmare написа:Напоследък ми се върти тази пръст пред погледа, но реално той силиция ти е полезен от Диатомичната пръст, така че може да си вземеш и една такава добавка и пак същата работа да ти свърши :idea:

Ама тук освен силиций знаеш ли още колко много неща може да има? :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 22 Апр 2015, 11:21

Преди дни майка ми донесе вкъщи една кофичка от тази пръст и започна да я пие, за сега не е видяла ефект, но не е и стигнала до максималната доза, която се пие за ден, така че има време :idea: :)
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Anka » 22 Апр 2015, 11:30

И за какво ще я пие тази пръст, много ми е странно, да не кажа абсолютна лудост ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:38

Вчера видях тази тема, та реших да погледна за какво иде реч, но понеже са прекалено много ползите, просто ще ти дам да разгледаш, тъй като и половината не успях да запомня! :)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Диатомичната пръст – пили ли сте и как ви повлия?

Мнениеот Krum » 22 Май 2015, 15:09

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Преди дни майка ми донесе вкъщи една кофичка от тази пръст и започна да я пие, за сега не е видяла ефект, но не е и стигнала до максималната доза, която се пие за ден, така че има време :idea: :)

Не вярвам, че ще го и види, освен ако не си повярва ама мнооого :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта