Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот mamina » 07 Апр 2016, 11:54

Ваня Стойчева написа:Тази година си харесах един козунак без месене, уникално изглежда! :)
Мисля да го пробвам този уикенд дали ще се получи, ако рецептата е сполучлива ще ви го споделя.


Как без месене? :grin: А в хлебопекарна дали става козунак?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот Rali_hr » 13 Апр 2017, 15:07

А за козунака в пералнята, какво ще кажете? Мислих да го пробвам, но се притеснявам дали ще успея да нацеля програмата, да не стане пран козунак... :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Апр 2017, 15:52

Rali_hr написа:А за козунака в пералнята, какво ще кажете? Мислих да го пробвам, но се притеснявам дали ще успея да нацеля програмата, да не стане пран козунак... :mrgreen:

Търси си маманинджа и виж какво се е случило с на една жена козунака в пералнята. На кратко - излезнал от торбата и всичко станало на козунаци... в дупките на барабана.. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот Pipilota » 14 Апр 2017, 12:29

Тая година го набих в пералнята, врътнах го и аз на центрофугата. :lol: в 3 дебели торби и една калъфка за възглавница го бях мушнала. Стана много вкусен, обаче го изядоха и сега не мога да ви го снимам. отказах се да правя още, утре ще са купени. :mrgreen: Рискувайте,ако ви се занимава , в пералнята стават много хубави, голямо биене, вместо да ги блъскате по плота 100 пъти!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот Ваня Стойчева » 15 Апр 2017, 08:52

Ак имате хлебопекарна, месете вътре, тестото си се меси, втасва си няма зор няма разправии. :) изобщо няма с какво да се занимавате да блъскате по масата. :
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Месене или биене - каква е тайната на вкусния козунак?

Мнениеот Snejna » 21 Апр 2017, 15:18

Вече съм се научила да меся козунака в хлебопекарката и става много хубав, не знам тая машинка как върши работата, но резултатът е изключително добър.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта