Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Jully » 24 Юни 2015, 15:59

Затова за кола маска е най-добре се доверите на професионалист, за когато съм си правила у нас никога не ми се е получавало, или е много студена, или е много гореща, тази консистенция не става и не става.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот gomez123 » 25 Юни 2015, 11:14

Аз ползвам този тип кола маска и съм много доволна, загрявам я за малко в микровълновата и след 2 мин е готова, като рол он е и става много лесно да се нанася, а е и доста евтина, дори мисля, че лентите излизат по-скъпо от самата кола маска :lol:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот kauda » 05 Авг 2015, 12:15

gomez123 написа:Аз ползвам този тип кола маска и съм много доволна, загрявам я за малко в микровълновата и след 2 мин е готова, като рол он е и става много лесно да се нанася, а е и доста евтина, дори мисля, че лентите излизат по-скъпо от самата кола маска :lol:

сега преди морето си правих с такава кола маска,наистина се получи много по-добре от готовите ленти, които продават, само не знам от къде да си намеря пълнител такъв? :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Lisica » 05 Авг 2015, 12:39

Тази кола маска е много готина, аз я използвам също, но имам цяла машинка, която я нагрява. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот dDedov » 05 Авг 2015, 15:33

Lisica написа:Тази кола маска е много готина, аз я използвам също, но имам цяла машинка, която я нагрява. :)

Я кажете, много ли е сложно, сам ще успявам ли да се справя и какви са жените на тези машинки? :roll:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот ramimni » 05 Авг 2015, 15:53

dDedov написа:
Lisica написа:Тази кола маска е много готина, аз я използвам също, но имам цяла машинка, която я нагрява. :)

Я кажете, много ли е сложно, сам ще успявам ли да се справя и какви са жените на тези машинки? :roll:

Никак не е сложно, ще се справиш, но за цените е много относително, особено ако поръчваш по интернет, понеже повечето там са някакви комплекти, които включват няколко пълнителчета и други екстри, някои имат включени и ленти, мисля, че са изгодни, но е добре да се поразровиш ;)
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Lollipop » 06 Авг 2015, 09:19

dDedov написа:
Lisica написа:Тази кола маска е много готина, аз я използвам също, но имам цяла машинка, която я нагрява. :)

Я кажете, много ли е сложно, сам ще успявам ли да се справя и какви са жените на тези машинки? :roll:

ти с жена ли ще си вземаш машинката, че не разбрах? :lol:
Иначе не е сложно, зависи къде искаш да я използваш. Но мисля, че ако е за тялото ще ти е трудно, поне в началото, че боли е ясно а трябва рязко да дърпаш няма да се справиш добре, все полека полека и ще си причиняваш много повече болка. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Pipilota » 10 Авг 2015, 07:50

Моя приятелка има такъв комплект, който е взела. Каза, че и е излезнал към 50лв. включително няколко пълнителя, ленти и машинка, която загрява колата маска. :) Но и аз се зарибих и ей сега разглеждах с по-малко пълнители, има оферти и за по 35лв. само на машинка, 2 пълнителя и ленти. Ако правиш както някой беше казал по-нагоре само пълнителя да го пускаш за малко в микровълновата не мисля, че ще ти трябва, той самия пълнител си има всичко, а за парцалчета, стават и ленти от стар чаршаф, които да си переш.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Anka » 10 Авг 2015, 08:16

Правила съм си кола маска от едни пакети и се мачкаше и разнасяше с нож, лъжица или с каквото намериш за добре, беше ужасно трудно! С тези апликатори се родих, супер лесно, прави тънък слой кола маска, единствения минус е, че много бързо се втвърдяват и трябва отново да се стопля.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво използвате за направата на кола маска у дома?

Мнениеот Rali_hr » 10 Авг 2015, 16:42

Аз предпочитам да използвам епилатора, няма цапотене и никакви подобни, всичко минава по-лесно и по-леко. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта