Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот ManiJani » 22 Апр 2015, 12:59

И в днешно време, и преди слабите хора са от подчинените, силните - лидери!
В това отношение се възхищавам на шефа си, тъй като е безкомпромисен и опитвам да бъда такава и със себе си, но някак не мога да си позволя да вървя срещу себе си, само и само да съм от първите в работата си :|

Не зная как да не се отказвам пред нищо, имам идеи, но за осъществяването им са ми необходими неща, които не мога да извадя от себе си, т.е. за развитието е необходимо нещо повече от това след работа да имам 5 свободни часа, в които да направя нещо полезно.
ne.jpg
ne.jpg (17.36 KiB) Прегледано 427 пъти
Ако се откажа от финансовата си сигурност, която ми предоставя работата, също няма да имам възможността да направя каквото и да е било, :evil: как да бъда безкомпромисна и да не се отказвам пред нищо - нещата, които се твърди, че са пътя към успеха, когато все отнякъде нещо куца, ако не е времето, то ще са финансите? :?:

Много ще се зарадвам на човек открил златната среда и ми даде насоки как да бъда основните неща, които са необходими за успеха - да не се отказвам преди нищо, да съм безкомпромисна и най-вече да бъда себе си? :?:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Леля Живка » 22 Апр 2015, 13:03

В наши дни всички се отказваме, а ако не го правим, значи сме много нагли, далеч над нахалството :)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот ramimni » 22 Апр 2015, 13:04

Не мисля, че трябва да бъдеш безкомпромисен със себе си, за да си щастлив и да пожънеш успехи! От друга страна, ако не поемеш риск няма как да стигнеш до някакъв успех и на най-сигурното работно място се поемат рискове :idea:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот николаев » 22 Апр 2015, 13:16

Това да си безкомпромисен май не е най-доброто решение, виж политиците ни, не зная кой е по-добрият вариант и как да останеш самостоятелен, да работиш за себе си :|
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Локумът » 22 Апр 2015, 13:44

Инат и гледайте само напред, какво ви интересуват другите не мислете за странични хора, а само за вашата цел, това ще ви помогне да се справите по-добре с поставените цели и да не се отказвате :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:46

Има хора и хора, не може всички да сме еднакви, така че ако просто нещо не става, опитай по различен начин, а не като лафа - тъп и упорит :idea: :lol:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Snejna » 23 Апр 2015, 10:16

Важното е да имаш цел пред себе си и да не се отказваш изобщо! :!: :!: :!: само напред, без да мислиш за нищо, това е решението. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Krum » 23 Апр 2015, 14:49

Гледаш напред и това е без да му мислиш много! :mrgreen:
Много често вглъбяването и инатът помагат в такива ситуации, но това изисква и много, много жертви.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Elica » 23 Апр 2015, 16:19

Krum написа:Гледаш напред и това е без да му мислиш много! :mrgreen:
Много често вглъбяването и инатът помагат в такива ситуации, но това изисква и много, много жертви.

Инат граничещ с простотия ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да бъдем безкомпромисни и да не се отказваме пред нищо?

Мнениеот Krum » 30 Апр 2015, 13:17

Elica написа:
Krum написа:Гледаш напред и това е без да му мислиш много! :mrgreen:
Много често вглъбяването и инатът помагат в такива ситуации, но това изисква и много, много жертви.

Инат граничещ с простотия ;)

Като няма друг начин за справяне в много ситуации, този е най-добрият ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта