Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот BeenieGal » 23 Апр 2015, 15:17

Скоро четох една от биографичните книгите за Коко Шанел и в един момент осъзнах, че е било огромен шок да се приеме черното за модерен цвят :o
Работата е там, че до днес това се е запазила тази мода и малката черна рокля се приема за класика, независимо от събитието, на което се появиш с нея!

Интересното е развитието й от преди до този момент, но в крайна сметка си остава малка и черна, подходяща за всяко събитие :idea:
Coco-Chanel.jpg
Coco-Chanel.jpg (49 KiB) Прегледано 1137 пъти
В гардероба си имам малка черна рокля, не, че я обличам често, но зная, че е там и ме успокоява факта, че дори и да не зная какво да облека, ще се притече все някога на помощ :!:
Вие имате ли малка черна рокля и като какво я възприемате, смятате ли, че както преди, така и днес може с нея и чифт високи обувки да се почувстваш като дама от висшето общество :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот ManiJani » 23 Апр 2015, 15:28

Ами имам черна рокля, подобна на тази на Кардашиян, но до сега не ми се е случвало да се чувствам дотолкова ВИП с нея, колко явно е било преди години, да чувствам се красива, но ми харесва и варианта на Коко Шанел, въпреки че ако навлека в този момент подобна по-скоро ще ме помислят за някаква откачалка :idea: :lol:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот mimeto90 » 23 Апр 2015, 15:33

Нямам такова нещо в гардероба си! Не мисля, че е необходимо това нещо, в крайна сметка колко пъти годишно ми се налага да облека черна рокля, че и малка :shock: :x
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Anka » 23 Апр 2015, 15:44

mimeto90 написа:Нямам такова нещо в гардероба си! Не мисля, че е необходимо това нещо, в крайна сметка колко пъти годишно ми се налага да облека черна рокля, че и малка :shock: :x

Направо си вземи една дълга черна пола и я ползвай както ти е кеф! :lol: :lol: :lol:
И аз си мисля, че е много прехвалено това с дългата черна рокля, задължително в гардероба на всяка жена... дрън дрън. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Elica » 23 Апр 2015, 16:24

Разбира се, че нямам, за мен това е безсмислено. :) Всеки си има една рокля, която може да свърши работа, понякога, но чак да се ангажирам, защото някой е решил, че е голяма работа няма нужда.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот nadqta » 23 Апр 2015, 16:59

Имам няколко черни рокли две официални и три по-ежедневни, харесва ми да съм в черно, а и всичко останало може да бъде каквото ми хареса, т.е. шарено!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Lisica » 23 Апр 2015, 17:12

nadqta написа:Имам няколко черни рокли две официални и три по-ежедневни, харесва ми да съм в черно, а и всичко останало може да бъде каквото ми хареса, т.е. шарено!

И аз мисля, че е задължително да има човек такава рокля, а твоя гардероб ми звучи като мечта. от сега се старая да имам дрехи за вяскакви поводи, а черната рокля ми е любимата, на повечето вечерни излизания обличам точно нея, защото знам, че няма как да сбъркам. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Апр 2015, 20:30

Нямам такава рокля, мисля, че това е много пресилена тази малка черна рокля. :) Просто рокля!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот silver933 » 23 Апр 2015, 20:57

За мен жените без рокли не са хич за изхвърляне! :) Но и малка-черна върши работа, все пак там почти всичко е на показ. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имате ли малка черна рокля в гардероба си и по какви поводи я слагате?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Сеп 2015, 11:25

silver933 написа:За мен жените без рокли не са хич за изхвърляне! :) Но и малка-черна върши работа, все пак там почти всичко е на показ. :)

Мъжете все се мъчите да намерите някоя жена по без рокля! :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron