Фитнес за начинаещи: протеини

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 11 Май 2015, 14:29

YoLindi написа:
Bass написа:
YoLindi написа:Хохохооо... станах ти фен, Бас, вземам те да ти готвя баници :mrgreen:

Вземай ме да ти дегустирам баницата! (Това прозвуча много грешно :mrgreen: )

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Грешно - смешно, това е положението, хората за една баница в какви комични ситуации могат да попаднат :lol:

Няма, няма, аз съм зает мъж!

Иначе по темата, щото тука се разприказвахте твърде много за разни уж непротеинени манджи, взех пудра и ще видим как ще се отрази в комбинация с тренировчиците. След месец, пак отчет!
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Kaya » 11 Май 2015, 15:28

Басс, сподели после как е на вкус, такива смеси си ги представям като разтворено брашно и сякаш в главата ми изниква прахчето Смекта.. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 12 Май 2015, 11:45

Kaya написа:Басс, сподели после как е на вкус, такива смеси си ги представям като разтворено брашно и сякаш в главата ми изниква прахчето Смекта.. :lol:

Ми аз си взех някакъв с шоколадов вкус. Все едно си разтворила сладко какао в повече вода :D
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Май 2015, 14:33

Bass написа:
Kaya написа:Басс, сподели после как е на вкус, такива смеси си ги представям като разтворено брашно и сякаш в главата ми изниква прахчето Смекта.. :lol:

Ми аз си взех някакъв с шоколадов вкус. Все едно си разтворила сладко какао в повече вода :D

Хитро, добре че ги правят в поносими вкусове :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 15 Май 2015, 11:25

rabotnata pchela написа:
Bass написа:
Kaya написа:Басс, сподели после как е на вкус, такива смеси си ги представям като разтворено брашно и сякаш в главата ми изниква прахчето Смекта.. :lol:

Ми аз си взех някакъв с шоколадов вкус. Все едно си разтворила сладко какао в повече вода :D

Хитро, добре че ги правят в поносими вкусове :)

Е, не, то батката в магазина (която беше доста нацепена) ми предложи и такъв без вкус, все едно трици пиеш.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Kaya » 15 Май 2015, 12:58

Bass написа:
Kaya написа:Басс, сподели после как е на вкус, такива смеси си ги представям като разтворено брашно и сякаш в главата ми изниква прахчето Смекта.. :lol:

Ми аз си взех някакъв с шоколадов вкус. Все едно си разтворила сладко какао в повече вода :D

Да, значи точно като Смекта! :lol: АКо се получи ефект при теб бъди сигурен, че са ти объркали протеина :)))
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 13:06

А няма ли някакви на капсули да не е прах, че аз хич не ги обичам тези, отвратителни са ми :oops:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 18 Май 2015, 11:10

Bambaa написа:А няма ли някакви на капсули да не е прах, че аз хич не ги обичам тези, отвратителни са ми :oops:

Не съм чувал. То се разтваря във вода/мляко (млякото е по-вкусно), и си има вкус на сладък шейк. Тия безвкусните протеини никога не съм ги пробвал и за там може и да е неприятно.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот BeenieGal » 19 Май 2015, 10:36

М понеже и на мен ми стана интересно проверих и тези се оказаха май такива, за каквито говори Бамба
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 19 Май 2015, 11:14

Това е амино. Ние говорехме за протеин :))
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта