Фитнес за начинаещи: протеини

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Pipilota » 28 Май 2015, 08:08

Дали става въпрос за порция 1:1 и според теб върши ли работа за отслабване тези храни? :) Има ли значение протеинът - от месо ли е от трева ли е? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 28 Май 2015, 10:01

Ми аз основно от това си ги набавям + пудрата, която си взех наскоро. Не съм особено впечатлен, честно казано. Швидим :)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот кора-бия » 03 Юни 2015, 09:42

Bass написа:Ми аз основно от това си ги набавям + пудрата, която си взех наскоро. Не съм особено впечатлен, честно казано. Швидим :)

Ми няма как да ти е приятно, нищо не може да се сравни с пилешка пържола и 3 сварени яйца.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Bass » 03 Юни 2015, 11:15

кора-бия написа:
Bass написа:Ми аз основно от това си ги набавям + пудрата, която си взех наскоро. Не съм особено впечатлен, честно казано. Швидим :)

Ми няма как да ти е приятно, нищо не може да се сравни с пилешка пържола и 3 сварени яйца.

Да, направо един кокошарник алангле, залят със сурови жълтъци. :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Фитнес за начинаещи: протеини

Мнениеот Грохот » 04 Юни 2015, 23:15

mangusta написа:Друг потребител във форума беше писал: например - в скумрия, леща, соя, фасул, кашкавал, тиквани семки, фъстъци, ленено семе, например, се съдържат много повече протеини, отколкото в месото...
Мисля, че това може да ти бъде от помощ :!:

И според мене е най-добрият вариант, при положение, че не ти се яде месо, а тези прахчета зная, че помагат, но много зависи какво са сложили в кутията, дали не е просто брашно
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта