По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот S_Milenska » 04 Яну 2016, 17:18

Fancy написа:
dejavu написа:Ами обичам да наслагвам, а зимата ми се и налага, тъй като нямам много сериозни и дебели дрехи, жалко, че не мога да открия по-свободни и плътни такива, като тази риза, например :idea:

Тези ризи, за твое успокоение, сега са супер модерни, така че се намират навсякъде и по-тънки, и по-плътни, и по-къси, и по-дълги, така че не си влезнала в Pull and Bear, например, не си си взела :smile:

Къде има такъв магазин за първи път го чувам. Иначе подобни ризи съм виждала в NewYorker :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот moni.sparrow » 04 Яну 2016, 17:49

S_Milenska написа:
Fancy написа:
dejavu написа:Ами обичам да наслагвам, а зимата ми се и налага, тъй като нямам много сериозни и дебели дрехи, жалко, че не мога да открия по-свободни и плътни такива, като тази риза, например :idea:

Тези ризи, за твое успокоение, сега са супер модерни, така че се намират навсякъде и по-тънки, и по-плътни, и по-къси, и по-дълги, така че не си влезнала в Pull and Bear, например, не си си взела :smile:

Къде има такъв магазин за първи път го чувам. Иначе подобни ризи съм виждала в NewYorker :)

Обикновено в моловете, но в по-големите градове, мисля, че има и самостоятелни... :roll: потърси в Гугъл, аз от Теранова си взимам такива връхни парцалки :smile:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот Пепи72 » 28 Авг 2019, 09:53

Стари дрехи в гардероба няма. Има само забравени такива. Рефрешът е лесен - първо правим оценка дали още ни харесва. Всичко, което няма повече да облечем се прави на купчинка. След това се оглежда отново и ако има нещо интересно по някоя от дрехите се сваля - джуфка, панделка, копче, катарама, каквото се сетите и каквото все още привлича погледа ви. Естествено ако сте привърженици на новите модни тенденции отделяте това, което ще ви свърши работа. Но не забравяйти, че след година или две част от нещата пак ще са на мода. Затова просто останалите неща скатайте някъде в подходяща кутия. Друг вариант - обиколка на магазините за втора ръка дрехи, може нещо да изскочи. Трети вариант - обиколка на магазините за арт пособия и материали, там бъка от идеи. Ако сте достатъчно креативни и умеете да се справяте с игла, конец, ножица, силикон това само ще ви бъде от полза. Ако не ги умеете тези работи привлечете някоя своя приятелка и се забавлявайте. Успех!
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта