По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот MGB » 24 Апр 2015, 14:43

Преди известно време бях започнала да нося само изчистени дрешки, нямам почти цветни дрехи или такива с щампи или подобни! :|
Не зная как да си рефрешна, без да ги подменям, тъй като повечето са новички и запазени, повечето са носени по-малко от един сезон!

Сега с началото на пролетта изведнъж много ми се прииска да направя рефреш на старите дрехи в гардероба си, ако е възможно с минимално бъркане в джоба, ще е още по-добре.
298.jpg
298.jpg (39.2 KiB) Прегледано 1900 пъти
Тази комбинация с наслагване на дрехи винаги много ми е харесвала, :idea: но все си мисля, че трудно ще мога да я постигне, просто защото не съм сигурна дали добре ще мога да играя с цветовете, така че да не изглежда претруфено, но и постно!

Какви цветове е добре да бъдат съчетавани според вас и как да рефрешнем старите дрехи в гардероба си, по възможно най-евтиния начин и готин начин :?: :!:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот Грохот » 24 Апр 2015, 14:48

Бях видяла някъде една супер готина идея за освежаване на ризка :idea: взимаш едно CD потапяш го във вряща вода, за да му се отлепи тази пластмасовата част от лъскавата, след това си го режеш на каквито парчета сметнеш за добре и лепиш, адски много ми до пада, не е задължително само за яка, става и за раменете, подгъва на ръкавите (на тениски или ризи) или пък на гърба нещо да си направиш!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот Ginger » 24 Апр 2015, 14:51

Добре е да използваш шарените си дрешки посредата, на снимката например, карираната риза е между тениската, която е светла и изчистена и елечето, което отново е изчистено, та, ако нямаш риза и не ти се купува може да с по-шарена тениска върху боди с дълъг ръкав и отгоре суитшър или якенце късо и спортно, но изглежда добре, когато едно от нещата си е привесило :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот mix_twix » 24 Апр 2015, 16:19

Е такива мацки като тая на снимката много ме кефят. :)) Много добра идея е да се обличат няколко дрехи, ама не ви ли е горещо така?
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот M.Tasheva » 24 Апр 2015, 16:22

mix_twix написа:Е такива мацки като тая на снимката много ме кефят. :)) Много добра идея е да се обличат няколко дрехи, ама не ви ли е горещо така?

Някак и аз не мога да се ориентирам, какво трябва да е времето навън, за да си облечен по подобен начин и да не ти е студено, нито горещо :roll: а тази шапка също ме озадачава :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот draga.mihova » 27 Апр 2015, 12:47

Не ти трябва, просто изчакай още 5 години и тя модата ще се завърти :lol: сега полите тип солей са отново на мода, както бяха и преди 20 години, да кажем
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот Грохот » 27 Апр 2015, 16:20

Много обичам да си режа дрехите, например, правя си къси панталони или чанти от дънки, потниците ги режа и тях както ми скимне, вярно много дрехи загинаха, но и без това не ставаха за повече носене :lol:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот mix_twix » 28 Апр 2015, 15:28

Грохот написа:Много обичам да си режа дрехите, например, правя си къси панталони или чанти от дънки, потниците ги режа и тях както ми скимне, вярно много дрехи загинаха, но и без това не ставаха за повече носене :lol:

Е, да ефектно е, но не се получава добре всеки път това е по-скоро за богоизбрани творци! :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот dejavu » 29 Апр 2015, 16:38

Ами обичам да наслагвам, а зимата ми се и налага, тъй като нямам много сериозни и дебели дрехи, жалко, че не мога да открия по-свободни и плътни такива, като тази риза, например :idea:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: По какъв начин можем да рефрешнем старите дрехи в гардероба си?

Мнениеот Fancy » 30 Дек 2015, 12:39

dejavu написа:Ами обичам да наслагвам, а зимата ми се и налага, тъй като нямам много сериозни и дебели дрехи, жалко, че не мога да открия по-свободни и плътни такива, като тази риза, например :idea:

Тези ризи, за твое успокоение, сега са супер модерни, така че се намират навсякъде и по-тънки, и по-плътни, и по-къси, и по-дълги, така че не си влезнала в Pull and Bear, например, не си си взела :smile:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron