Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот mamina » 22 Мар 2016, 10:43

Lisica написа:Аз с ъщо предпочитам да са далеч от мен, не искам да се узаконяват. :) Не мисля, че е редно. Детето е плод на любовта между мъжа и жената, а не плод на анален секс. :roll:


Детето вече е плод и на лабораторни методи, светът не е това, което беше.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Lisica » 22 Мар 2016, 17:13

mamina написа:
Lisica написа:Аз с ъщо предпочитам да са далеч от мен, не искам да се узаконяват. :) Не мисля, че е редно. Детето е плод на любовта между мъжа и жената, а не плод на анален секс. :roll:


Детето вече е плод и на лабораторни методи, светът не е това, което беше.

И за това трябва да подкрепяме всякакви извратени истории.. Щото всеки може да си направи дете в лаборатория. Интересно ми е как в лабораторията ще си направиш бебе и ще го дадеш на гей двойка? :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот balsam » 23 Мар 2016, 10:15

Lisica написа:
mamina написа:
Lisica написа:Аз с ъщо предпочитам да са далеч от мен, не искам да се узаконяват. :) Не мисля, че е редно. Детето е плод на любовта между мъжа и жената, а не плод на анален секс. :roll:


Детето вече е плод и на лабораторни методи, светът не е това, което беше.

И за това трябва да подкрепяме всякакви извратени истории.. Щото всеки може да си направи дете в лаборатория. Интересно ми е как в лабораторията ще си направиш бебе и ще го дадеш на гей двойка? :lol: :lol: :lol:


Само по себе си правенето на дете в лаборатория е извратено, ако го погледнем от такава гледна точка и се абстрахираме от ползата за бездетните. Нещата не са само черни и бели.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Jully » 23 Мар 2016, 10:32

Все пак това дете, като се направи трябва да се износи, така че тезата, че могат да се направят деца в лаборатория, могат да свършат работа само за лезбийските двойки. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот pravilno » 24 Мар 2016, 15:46

Струва ми се, че има разлика в отношението дали родителите да са лесбийки и дали да са гейове. Първото като че ли повече се асимилира и приема. Две жени не е проблем да отгледат деца, виж за мъже двойка хората настръхват.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Pipilota » 24 Мар 2016, 16:41

Нормално да има по-различно отношение, все пак една жена винаги може да е майка, докато един мъж не може да изгради майчин инстинкт
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот iwoni » 25 Мар 2016, 12:33

Pipilota написа:Нормално да има по-различно отношение, все пак една жена винаги може да е майка, докато един мъж не може да изгради майчин инстинкт

Хайде сега, сега на друг предразсъдък ли се натъкнахме? :mrgreen: Има бащи, които сами си отглеждат децата, а майката е забягнала нанякъде. Кой какво не може да изгради?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Мар 2016, 10:48

Много привърженици има на гей двойките. ;) Ами браво, нека, няма лошо. Обяснявайте на децата си, че могат да обичат еднаквно и двата пола. Ама съм сигурна, че обяснявате на синовете и на дъшерите си че трябва да си харесат някое момиченце/ момченце, а не "което искаш"
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот penelopa » 29 Мар 2016, 12:30

Да се отрича съществуването на нещо наистина реално и действително, не виждам смисъл. Не можеш да накараш детето си или някой друг да харесва или не харесва едно или друго. Дори и да го залъжеш за известно време, да го подлъжеш кое е "добро" и кое "лошо", това е натрапен избор, който ще бъде разбит на пух и прах, когато вече нямаш толкова влияние и човекът срещу теб има собствено мнение и опит. Не е важно кой е "за" или "против".
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Slavena » 29 Мар 2016, 14:10

Ама не е нормално и само да се подкрепят тея хора.. те са гей двойки и не е нормално да отглеждат деца, точка.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта