Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот amoreamore » 03 Апр 2017, 14:59

За мен е сбъркано това с осиновяването, защо трябва да им се позволява да осиновяват, след като те самите не могат да имат деца, нека да си родят естествено, аз не го одобравям. Все пак природата си знае работата, така детето ще расте сбъркано в тотално извратено семейство.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Lisica » 27 Юни 2017, 09:27

За децата не мога да се убедя, че е добре да бъдат отглеждани от тях, докато вече за това да си имат техни си двойки, да си правят каквото си поискат добре.Че те и в повечето случаи си уреждат поръчкови бебета...което е още по-смахнато.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Авг 2017, 11:25

Такива двойки все по-често ще се виждат, вече този модел се представя и по телевизиите и в това няма нищо странно или неочаквано. Просто човек трябва да мисли добре преди да предприеме такава крачка, дали наиситна няма да се обърка това дете. Но децата са и много приспособими.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Трябва ли да се узакони гей двойките да могат да осиновяват деца?

Мнениеот viviann » 03 Яну 2019, 12:51

Не го разбирам и не съм съгласна. Така ще се изопачи представата на детето за майка и баща. Някак си ми е нелепо. Детето има нужда от майка и от баща. Те му дават различни усещания, умения и уроци.
viviann
 
Мнения: 161
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:16

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта