Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 14 Май 2015, 12:14

Gold написа:Последните мнения са доказателство на моята теория, че радиа и телевизии са затрупани с реклами за детоксикиращи и отводняващи добавки и продукти :roll: Не може да не сте го забелязали. Мисля, че толкова много никога не е имало...

То си има нон-стоп. Аз затова не гледам телевизия. Предпочитам да се допитам до мнение във форум. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот annamaria » 15 Май 2015, 10:49

Да, има сега една масирана и срещу целулит, а вчера в колата чух и още едно... :roll:

Това Лимфомиозотът май е за синузит и подобни...не е примерно за общо отводняване :) Виж, liquid off-ът си пише, че е хранителна добавка, която допринася за нормализирането на теглото, да речем...Само че от него не съм видяла ефекта като при алоето :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот M.Tasheva » 15 Май 2015, 13:50

Отслабващия му ефект мисля, че се дължи на артишока, който го има и на сиропи и таблетки, така че може да си вземеш и само с такова да опиташ :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот renetka » 15 Май 2015, 14:52

M.Tasheva написа:Отслабващия му ефект мисля, че се дължи на артишока, който го има и на сиропи и таблетки, така че може да си вземеш и само с такова да опиташ :idea:

Чакайте, чакайте сега :roll:
Какво? Има артишок в алоето ли?
Аз съм пила тези шотчетата с артишок от топ шоп или нещо идентично (ТВ) :oops: :oops: :oops: Знам, знам, луда съм :lol: Мииии, дрън-дрън...да, вкусни са, все едно пиеш ананасово сокче, ама питайте ме дали и половин кг. свалих :)

Та, къде има артишок?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот M.Tasheva » 15 Май 2015, 15:50

renetka написа:
M.Tasheva написа:Отслабващия му ефект мисля, че се дължи на артишока, който го има и на сиропи и таблетки, така че може да си вземеш и само с такова да опиташ :idea:

Чакайте, чакайте сега :roll:
Какво? Има артишок в алоето ли?
Аз съм пила тези шотчетата с артишок от топ шоп или нещо идентично (ТВ) :oops: :oops: :oops: Знам, знам, луда съм :lol: Мииии, дрън-дрън...да, вкусни са, все едно пиеш ананасово сокче, ама питайте ме дали и половин кг. свалих :)

Та, къде има артишок?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Не става дума за алоета, а за Ликуит оф, той съдържа артишок и още други работи, като по принцип си действа артишика или поне такива неща съм чела :idea: Предполагам, че това, което си пила е бил в много малка доза, затова й не ти е подействало!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Alexandrina » 18 Май 2015, 14:10

Мисля, че ликуидът не може да се пие постоянно, едно шише и трябва почивка. Алоето може ли без прекъсване?
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Pipilota » 18 Май 2015, 14:44

по 3 дена седмично на салата би трябвало да бъде достатъчно за да се пречистите ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Anka » 18 Май 2015, 14:56

Pipilota написа:по 3 дена седмично на салата би трябвало да бъде достатъчно за да се пречистите ;)

От време на време и аз я върша тази работа и се чувствам много по-добре, но си хапвам така само 2 дена - почивните. Не обичам да съм ангажирана на работа с някакъв тип ограничение в храненето.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот S_Milenska » 19 Май 2015, 10:59

Не си падам много по добавките. Предпочитам да си хапвам по-леки неща, отколкото да се наливам с разни смески.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Andrey » 19 Май 2015, 16:23

Ние сега се храним много здравословно, заради бъдещето бебе и напоследък сме на зеленчуци - само. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта