Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Anka » 19 Май 2015, 16:26

Майка ми редовно се подлага на така наречения лечебен глад и това е нейния начин да се справи с затлачването след зимата.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот annamaria » 20 Май 2015, 10:13

Alexandrina написа:Мисля, че ликуидът не може да се пие постоянно, едно шише и трябва почивка. Алоето може ли без прекъсване?

За концентратът не знам, може би не. Гелът и сокът май може.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Май 2015, 10:42

Мога ли да си пия алое от растението у нас?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 20 Май 2015, 11:04

Monika_Spasova написа:Мога ли да си пия алое от растението у нас?

Ако можеше да се приема така, предполагам, че щяха да предлагат листа от алое в търговската мрежа и аптеките. Не рискувай и ако толкова искаш да опиташ, започни със сок или гел.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот BeenieGal » 22 Май 2015, 11:10

Neven498 написа:
Monika_Spasova написа:Мога ли да си пия алое от растението у нас?

Ако можеше да се приема така, предполагам, че щяха да предлагат листа от алое в търговската мрежа и аптеките. Не рискувай и ако толкова искаш да опиташ, започни със сок или гел.

За да ги предлагат трябва да ги обработят, така че дори и да намерите, по-добре не рискувайте, иначе аз бих направила сок от домашно алое, но добре е да се убедиш, че е от ядливия вид, понеже има доста, доколкото зная. :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 22 Май 2015, 11:42

BeenieGal написа:За да ги предлагат трябва да ги обработят, така че дори и да намерите, по-добре не рискувайте, иначе аз бих направила сок от домашно алое, но добре е да се убедиш, че е от ядливия вид, понеже има доста, доколкото зная. :idea:

Ако въобще намериш някъде самото растение, аз лично никъде не съм виждала да се продава. ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Lisica » 22 Май 2015, 11:53

Neven498 написа:
BeenieGal написа:За да ги предлагат трябва да ги обработят, така че дори и да намерите, по-добре не рискувайте, иначе аз бих направила сок от домашно алое, но добре е да се убедиш, че е от ядливия вид, понеже има доста, доколкото зная. :idea:

Ако въобще намериш някъде самото растение, аз лично никъде не съм виждала да се продава. ;)


Продава се, много баби го продават дори по тротоарите, пък и съм сигурна, че по разни биомагазини няма начин да не продават хаха :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 22 Май 2015, 14:25

Lisica написа:
Neven498 написа:
BeenieGal написа:За да ги предлагат трябва да ги обработят, така че дори и да намерите, по-добре не рискувайте, иначе аз бих направила сок от домашно алое, но добре е да се убедиш, че е от ядливия вид, понеже има доста, доколкото зная. :idea:

Ако въобще намериш някъде самото растение, аз лично никъде не съм виждала да се продава. ;)


Продава се, много баби го продават дори по тротоарите, пък и съм сигурна, че по разни биомагазини няма начин да не продават хаха :)

От баба на тротоара бих си купила връзка магданоз или домашни моркови, но алое - по-скоро не ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот red_eyes » 22 Май 2015, 15:31

Да ви кажа, че моята прабаба си е правила някакъв лек за сърце от домашно алое или поне така ми е разказвала майка ми, което е интересно, явно си има своите лечебни свойства!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 25 Май 2015, 11:26

red_eyes написа:Да ви кажа, че моята прабаба си е правила някакъв лек за сърце от домашно алое или поне така ми е разказвала майка ми, което е интересно, явно си има своите лечебни свойства!

Разбира се, тук повечето вече сме го опитали. Сподели повече за отварата, ако разбереш. Интересно ми стана! ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта