Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот annamaria » 10 Юни 2015, 10:10

Kremiliya написа:Днес започват постите ако някой иска може да започне.

:shock: И аз за първи път чувам за тези пости? До 29 юни ли са?

S_Milenska написа:Дали ще са марули, или само краставици и домати е една и съща май. :))
Иначе не е ли достатъчно 2-3 дни да бъдем само на сурови плодове и зеленчуци.

Всеки сам решава ;) На мен не ми се вижда достатъчно и затова пия алое като добавка ;) Някой си правят гладуване, други на плод. Индивидуално е, всеки трябва да си намери своето си ;)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот kauda » 10 Юни 2015, 10:55

Вярно, че имаше пости сега, но никога не ги спазвам, всяко ограничение ме тормози много, особено липсата на млечни.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот annamaria » 10 Юни 2015, 11:00

kauda написа:Вярно, че имаше пости сега, но никога не ги спазвам, всяко ограничение ме тормози много, особено липсата на млечни.

Аз съм постила веднъж миналите Коледни. Смятах, че ще ми е много трудно, но не беше :) Следващите пак, но най-вероятно само Коледните ще си ги спазвам.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 11 Юни 2015, 11:09

kauda написа:Вярно, че имаше пости сега, но никога не ги спазвам, всяко ограничение ме тормози много, особено липсата на млечни.

И на мен биха ми липсвали най-много млечните продукти. Затова и не си го причинявам :)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот annamaria » 12 Юни 2015, 13:17

Сега ме хвана яд, че не знаех за тези пости :( С цялото разнообразие на зеленини, зеленчуци и заедно с алоето щеше да ми се получи доста добре. :evil:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 15 Юни 2015, 10:12

annamaria написа:Сега ме хвана яд, че не знаех за тези пости :( С цялото разнообразие на зеленини, зеленчуци и заедно с алоето щеше да ми се получи доста добре. :evil:

То не пречи да започнеш, макар и не по календара. Надали ще навреди ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Lollipop » 15 Юни 2015, 11:33

annamaria написа:Сега ме хвана яд, че не знаех за тези пости :( С цялото разнообразие на зеленини, зеленчуци и заедно с алоето щеше да ми се получи доста добре. :evil:

ти пак можеш да си ги изкараш, така или иначе не вярвам, че постиш истински - с въздържание от алкохол, от секс и изобщо интимни ласки, както и да си вземаш накрая причастие в църквата, така че какво ти пречи да започнеш, когато на теб ти харесва ;)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2015, 17:14

Lollipop написа:
annamaria написа:Сега ме хвана яд, че не знаех за тези пости :( С цялото разнообразие на зеленини, зеленчуци и заедно с алоето щеше да ми се получи доста добре. :evil:

ти пак можеш да си ги изкараш, така или иначе не вярвам, че постиш истински - с въздържание от алкохол, от секс и изобщо интимни ласки, както и да си вземаш накрая причастие в църквата, така че какво ти пречи да започнеш, когато на теб ти харесва ;)
Отчайваш направо с всички тези изисквания... :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот kauda » 14 Мар 2017, 11:44

Някой от вас прави ли детоксикация? От месец спазвам по 3 дни месечно само на плодови сокове, както и веднъж седмично. Чувствам се добре, свалих около 2 кг без друга промяна на начина си на живот.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот m0n4eto » 14 Мар 2017, 16:56

Момичета, при детоксикацията внимавайте да не е прекалено строга и продължителна, защото ако се отслабне много рязко кожата така ще увисне, че да не ви казвам, че ще заприличате на шар пей. :lol: После и да опитвате други начини за стягане нищо не решава проблема освен пластичния хирург. Е пак да се радваме, че живеем в модерни времена, в които има всякакви процедури, които идват на помощ.. А иначе представяте ли си и да бяхме на мястото на нашите баби когато пластичната хирургия не е била развита хаха. :grin: Нямаше да можем да променяме несъвършенствата. :-| :wink:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта