Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2017, 21:06

Понякога отслабването дори и рязко може даа запази кожята. Все пак една детоксикация сваляща 1кг за 3 дни,мполовината от който вода хич не е нещо страшно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Mon_ton » 17 Мар 2017, 13:07

За малко дни чак голямо увисване не може да се получи, но за да се запази кожата при свалянето на повече килограми, те наистина трябва да се свалят постепенно, за коаето ще помогне диетолог, а не силни диети, изключваще повечето храна. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот klarissa » 17 Мар 2017, 16:55

Два пъти годишно карам по 10 дена на плодове, използвам книгата на Лидия Ковачева за гладолечение.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Stark » 17 Мар 2017, 20:07

klarissa написа:Два пъти годишно карам по 10 дена на плодове, използвам книгата на Лидия Ковачева за гладолечение.

Браво! Поздравявам те за това, аз съм пробвала веднъж и изкарах 5 дена, умрях от глад,
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Monika_Spasova » 01 Апр 2017, 10:20

Плодове и салати, на пролет е толкова лесно да се изключат тежките храни, могат да се хапват огромно разнообразие от салати, всички зеленчуци, които ядем през лятото могат да се намерят и есга, вкусни и свежи! :
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2017, 08:29

У нас спряхме да ядем хляб и тестени изделия, караме само на манджички, а уикендите хапваме огромни плодови салати, това е за отслабването, за сериозно пречистване и детоксикация не сме правили никакви опити.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Magdalena_Nai » 12 Апр 2017, 21:54

Да споделя и моя практика-пия вода с джинджифил. Сутрн на гладно чаша гореща вода с тънко нарязани парченца, през деня в студената вода. Страхотен детоксикиращ ефект, плюс че добавя и имунна защита от всякакви настинки. Ако добавите и лимон във водата също е плюс.
И да не забравяте да пиете много вода-не каквито да е течности, а чиста вода, тя подпомага прочистването на организма и спомага за по-добра форма и фигура. :)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот krasi_more » 13 Апр 2017, 10:14

Аз пия сок от джинджифил, изтискам си смалко ябълка и става много люто, две глътки цялата течност. :) През деня пия вода, не мога да пия вода, която има вкус на нещо. Сега обаче с бременността съмн спряла да пия джинджифил, знам, че не се препоръчва забременни,.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот pepimili » 19 Май 2017, 15:30

През този сезон наблягам най-много на приема на плодове и зеленчуци, мисля че това е най-естествения начин за детоксикация на организма. Наблягам най-вече на зелените салати и приема на спанак под всякакви форми. За съжаление понякога салатите ми писват и гледам да разнообразявам рецептите, които си приготвям. Наскоро попаднах на рецепта за страхотно спаначено смути https://www.nestlechoco.bg/recepti/zeleno-smuti-
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот vanessa_ » 19 Май 2017, 16:21

Страхото, детоксикация, зелено, полезно, отслабване, пречистване, думите от твоя коментар и от заглавието и в това число се включват100 грама шоколад? Не мисля! Здравословното хранене предполага да не се ядат повече от 3 кубченца шоколад и то не всеки ден, тук не ми се струва полезно. Това, което предлагаш е смешно..
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта