Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Malina » 20 Май 2017, 19:06

Моя позната сподели, че е правила детоксикация, при която не е пиела изобщо вода и си е прецакала бъбреците.. Не знаела била! моля ви се хора, като не знаете как да правите нещо, не го правете! Как може да не се сети, че трябва вода да пие.. смешно е!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Май 2017, 09:48

Наистина ли има толкова прости хора???? Да не знаеш, че трябва да пиеш вода, тотално недоразумение на инжинерната мисъл! :banghead: Все пак човешкото тяло е само от вода, как може да не пиеш вода?!?!??
наистина нека хората, които не знаят как се прави нещо да не го правят.
Аз съм правила детоксикации по 2-3 дена. Пила съм само чай, вода и плодов сок или плодове. Никога не съм имала абсолютно никакви проблеми след това, но приемах предостатъчно количество течности!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот anetageorgieva » 22 Май 2017, 18:49

Правих си нещо като детокс преди две седмици. Пиех много вода и чай без захар, разбира се. Хапвам само плодове и зеленчуци. Бях си поръчала и този продукт https://healthstore.bg/now-easy-cleanse ... 60-kapsuli за детоксикация. Мисля, че се пречистих и като допълнение успях да сваля 2 килограма.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Pipilota » 22 Май 2017, 21:04

anetageorgieva написа:Правих си нещо като детокс преди две седмици. Пиех много вода и чай без захар, разбира се. Хапвам само плодове и зеленчуци. Бях си поръчала и този продукт за детоксикация. Мисля, че се пречистих и като допълнение успях да сваля 2 килограма.

Колко дни изкара на диетата? :smile: И имаше ли с извинение, проблеми с тоалетните. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот anetageorgieva » 24 Май 2017, 18:07

Честно да ти кажа не съм забелязала кой знае каква разлика в ходенето до тоалетна. Около 9 дни някъде, не беше никак трудно.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта