Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот donni » 28 Апр 2015, 12:19

Решила съм с да започна по-здравословен начин на живот, че тази зима беше тежка :lol: Приятелите все ме повеждат насам и натам, разни чипсове и пуканки у дома носят, та много се изложих, че на всичко отгоре съм качила някои килограм, след като свалих тези от бременността!

Решила съм за тонус, настроение и самочувствие да направя една пролетна детоксикация, с която да успея и да отслабна.
Green-Vegetables.jpg
Green-Vegetables.jpg (79.95 KiB) Прегледано 6316 пъти
Най-неприятното ми е, че всъщност като им дойде времето на тези зелении, то те са тъпкани с нитрати и какви ли не странични ефекти получавам от тях, но не и желаното - да се детоксикирам и отслабна! :evil:

Какви идеи можете да ми дадете, възможно ли е да детоксикирам първо зеленчуците и плодовете, а след това те мен? Каква пролетна диетка да си измисля, с която мога да се пречистя и в същото време да отслабна по този начин :?:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот BeenieGal » 28 Апр 2015, 12:22

Ох и мен тези нитратните много ме ядосват, първо са скъпи и второ са по-скоро вредни, затова съм решила да се прочиствам идния уикенд със зелен чай и нищо друго. Два дни съм замислила да изкарам на чай, след това с плодове да се захраня и това да е то :idea: е, всъщност ще повторя, но при мен само уикендите мога да си позволя такова нещо, понеже през седмицата ми е почти невъзможно, трябва да припадам по пътищата :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот nadqta » 28 Апр 2015, 12:24

Аз реших моето пролетно прочистване да го правя със спанак и коприва. От вчера съм на супи и ще разнообразявам със салати, нямам много за сваляне и мисля, че за седмица ще се видят резултатите!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Neven498 » 30 Апр 2015, 11:14

Всички сме на една вълна явно :))) Само, че то след две седмици ще си стане лято май ;)
Аз ще го карам лека-полека, на плодов режим, салати и малко добавки, за да позасилят резултата.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот S_Milenska » 30 Апр 2015, 11:28

Нали казват, че ако накиснеш първо зеленчуците във вода то нитратите им ще се махнат, а сякаш за нещо с оцет бях чула, но за това трябва да проверя. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Harmony » 30 Апр 2015, 16:23

S_Milenska написа:Нали казват, че ако накиснеш първо зеленчуците във вода то нитратите им ще се махнат, а сякаш за нещо с оцет бях чула, но за това трябва да проверя. :roll:


Ммм интересно, за оцет нищо не бях чувала, ще ми е интересно ако споделиш технологията!

Neven498 написа:Всички сме на една вълна явно :))) Само, че то след две седмици ще си стане лято май ;)
Аз ще го карам лека-полека, на плодов режим, салати и малко добавки, за да позасилят резултата.


Какви са тези добавки към салатите или са си хранителни добавки, които нямат нищо общо със салатите :roll: :lol: и какъв трябва да е резултатът при теб - по-скоро детоксикация или орязване на килцата? :roll:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 13:49

Мисля, че може това да се случи и само с краставица, не е необходимо кой знае какво :!:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот YoLindi » 07 Май 2015, 13:21

Еее май времето ни изпревари, вчера си обличам късите панталонки излизам и виждам, че повечето млади момичета са облечени по този начин, та си мисля. ето времето ни хвана бели и дебели - съвсем неподготвени :D :D
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот RokliOnline » 07 Май 2015, 19:27

Консумираненето на лимонов сок помага много при детоксикация на оргамизма.
RokliOnline
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Май 2015, 19:18

Re: Идеи за пролетна детоксикация за пречистване и отслабване?

Мнениеот Lollipop » 08 Май 2015, 10:24

RokliOnline написа:Консумираненето на лимонов сок помага много при детоксикация на оргамизма.

как го пиеш ти лимоновия сок, просто си го пийваш, или спазваш някаква система/ :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта