Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Malina » 28 Май 2015, 14:47

веселказасмяна написа:
Malina написа:Мисля, че е добре стените да са възможно най-неотрални. Сивото е много модерно в момента и се връзва с всичко :)

Сивото е ужасно мрачно, дори и да е светло, то няма никакъв живец в тоя цвят, все едно съм в психодиспансер :lol:

Не е така, може да бъде и много добре комбинирано със жилището:)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Lisica » 29 Май 2015, 16:38

сега искам да си боядисам цялата стая жълта, макар че кой знае колко време ще остана там де... :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот bob_care » 25 Май 2017, 12:01

Специално подбирах, спалнята ми е в бялао и тъмно синьо, стените са 2 на две, малките са тъмни, големите са бели. Хола е в светъл цвят, за да изглежда по-просторно, имам тапети бежави с някакви орнаменти по тях, кухнята няма цвят, тя е в хола и самата тя е бежов цвят, стени като акцент няма там.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Blue_sky » 25 Апр 2018, 17:32

В нашето жилище сме боядисали стаите в розово, жълто и синьо. И не сме ги подбирали по някакъв критерий. Иначе искам да направя ремонт и да поиграя с цветовете, но има време до тогава.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Frac » 25 Апр 2018, 17:36

Ние всичко подбирахем-цветове, мебели, разположение и мисля, че е нормално. Вече десетина години минаха сскоро и на анс ще ни предстои. Малък съвет - коридорите е добре да са светли, поне споредн мен. Първаначалното впечатление на външен човек в дом с тъмни стени, не е много ок. На мен също ми е мраччно :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Апр 2018, 20:00

Със стените много се изложих, мислих ги толкова много време, в главата си имах една идея, реално по време н аремонта стана друго, та скоро искам да ги пребоядисам. Засега стените и кухнята ми са сиви (кухнята се води старинно дърво), паркета и той ми е сив, цветовет еми идват от зелен диван и зелени пердета.
Сега обаче, с промяната в цветовете, мисля да направя едната голямата стена също зелена, малките лилави и да добавя малко лилави възглавнички по дивана, кухнята ще остане в сиво, но то е неутрално.
за килим мисля, също.
Стаята на малкия е страхотна, цвят мента, а паркета шарен (но много стилно шарен), бюрото му е зелено, леглото и гардероба комбинация от тъмно и същото старинно дърво. Супер яка е, всички се впечатляват от неговата стая.
На коридора сега му предстои ремонт. :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Dipsy » 26 Апр 2018, 15:06

Все още живея под наем и до някъде се чувствам все едно съм на гости, до някъде не си струва да влагам пари в ремонт. а и сега си ми е чаровно с налепените снимки по стените, разните подаръчета - сувенири които са ми подарявали през годините и рисунките, които детето на моя приятелка ми нарисува. Всичко ми създава усещане за уют и топлина
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Mon_ton » 26 Апр 2018, 15:09

Dipsy написа:Все още живея под наем и до някъде се чувствам все едно съм на гости, до някъде не си струва да влагам пари в ремонт. а и сега си ми е чаровно с налепените снимки по стените, разните подаръчета - сувенири които са ми подарявали през годините и рисунките, които детето на моя приятелка ми нарисува. Всичко ми създава усещане за уют и топлина

Това също е хубаво, домът трябв ада ни кара да се чувстваме добре. Аз винаги съм била под наем, или съм живяла на чуждо място, никога не съм се чувствала като у дома си. От няколко месеца имаме собствено жилище и се чувствам страхотно, дори това, че няма нищо сега по стените и тази чистота ми действат много добре.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Jully » 25 Юни 2018, 16:29

Обичам топлите цветове, всичките ни мебели са кремави, а стените прасковени. Жилището е малко и по този начин създаваме илюзията за повече пространство.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви са цветовете в жилището ви и специално ли ги подбирахте?

Мнениеот Локумът » 26 Юни 2018, 10:13

У нас е доста разноцветно, синьо, кафяво, стени като тухли... жената отдаде много време да направи всичко такова каквото е сега
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron