Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот Kaya » 04 Май 2015, 13:06

От скоро почнаха да ми се чупят много ноктите и вече ги държа изрязани до дъно. :( А толкова ми се иска и аз като останалите жени да отида да маникюристка и да си направя хубав маникюр. Затова мисля да пробвам и със заздравител за нокти. Моя приятелка ползва този

nail-repair.jpg
nail-repair.jpg (9.24 KiB) Прегледано 731 пъти

но ми се иска да намеря и други мнения за хора, които са го използвали, а може да ми препоръчате друг заздравител за ноктите! :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 13:31

Не мога да кажа, че някои от заздравител за нокти ми е помогнал до сега, по-скоро с времето ми станаха по-твърди, но истината е във витамините, пих само един месец и резултатът беше поразителен!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Май 2015, 14:00

Да, аз имам такъв заздравител и съм много доволна от него, много бързо ми заздрави ноктите, а моите много се чупеха :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот Kremiliya » 04 Май 2015, 15:12

sofi_black написа:Не мога да кажа, че някои от заздравител за нокти ми е помогнал до сега, по-скоро с времето ми станаха по-твърди, но истината е във витамините, пих само един месец и резултатът беше поразителен!

Какви витамини пиеше, аз също имам много чупливи нокти, а съм свикнала да имам красив маникюр, освен ноктите и косата ми започна да се скубе, имат ли връзка?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 16:09

Kremiliya написа:
sofi_black написа:Не мога да кажа, че някои от заздравител за нокти ми е помогнал до сега, по-скоро с времето ми станаха по-твърди, но истината е във витамините, пих само един месец и резултатът беше поразителен!

Какви витамини пиеше, аз също имам много чупливи нокти, а съм свикнала да имам красив маникюр, освен ноктите и косата ми започна да се скубе, имат ли връзка?

Предполагам, че имат, аз пиех мултивитамини Центрум, вероятно с ГМО, защото малко по-късно ги спряха :D така де, в момента си има специално разработени за коса, кожа и нокти, попитай за тези, които са по-ефикасни в аптеката :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Май 2015, 16:49

Все пак си мисля, че такъв тип лакове не са чак толкова лош вариант, а и е приятно да се мацаш :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот Pipilota » 05 Май 2015, 10:53

Моя приятелка е голяма фенка на тази марка, така че си вземи и пробвай ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот Kremiliya » 05 Май 2015, 12:51

sofi_black написа:
Kremiliya написа:
sofi_black написа:Не мога да кажа, че някои от заздравител за нокти ми е помогнал до сега, по-скоро с времето ми станаха по-твърди, но истината е във витамините, пих само един месец и резултатът беше поразителен!

Какви витамини пиеше, аз също имам много чупливи нокти, а съм свикнала да имам красив маникюр, освен ноктите и косата ми започна да се скубе, имат ли връзка?

Предполагам, че имат, аз пиех мултивитамини Центрум, вероятно с ГМО, защото малко по-късно ги спряха :D така де, в момента си има специално разработени за коса, кожа и нокти, попитай за тези, които са по-ефикасни в аптеката :idea:

:roll: Ще потърся нещо в аптеките, благодаря!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот Mamacita » 07 Май 2015, 12:09

Kremiliya написа: :roll: Ще потърся нещо в аптеките, благодаря!

Не знам колко добър вариант са, като се има предвид, че от тях си се пълнее доста, имам предвид от мултивитамините и аз преди доста години съм пила Центрум и станах 100 килограма за отрицателно време, при положение, че беше лято :evil:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Какъв заздравител за нокти ще ми препоръчате?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Май 2015, 12:18

Наистина ли се пълнее от такива витамини, ужас! Никога не съм пила, обаче за такъв страничен ефект не бях чувала! Е по-добре лак за нокти и маски за косата, пред това!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron