Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот sofi_black » 04 Май 2015, 14:12

Често ходя с прибрана косата на работа, за да не ми влиза в очите и да ми пречи, но вече на опашка ми омръзва, а за някаква друга прическа мисля, че ще ми трябва твърде много време, а сутрин често нямам време за нищо друго освен за измия зъбите и лицето си!

Много ми се иска да мога да си правя лесни прически и ще е много готино ако всички споделяме в тази темичка такива картинки с лесни прически, които да правим набързо, когато нямаме време и закъсняваме за работа!
easy-hairstyle.jpg
easy-hairstyle.jpg (39.23 KiB) Прегледано 1359 пъти
Насявам се, че няма да съм сама в това начинание, а и става все по-популярно да се качват такива снимки из социалните мрежи, така че... давайте идеи за прически, които спретвате набързо, когато закъснявате за работа!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот penny » 04 Май 2015, 14:30

Това не изглежда много трудно за сръчните хора, но пък аз не съм от тях и най-лесното, което сътворявам е някакъв смотан кок, който смятам изглежда добре само, защото ми е дълга косата и се оплита по невероятни начини :!: :lol:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот red_eyes » 04 Май 2015, 14:35

И на мен ми допада това, но си е за дълги коси, понеже досега бях с къса коса и тепърва започва да расте, та си правя една прическа като увивам отделни кичури коса и ги захващам с обикновена фибичка, така става интересно, а и за по-дълги коси не е сложно!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот Lisica » 04 Май 2015, 20:56

Изобщо не мога да правя прически, а тези новите плитки много ми харесват, знаете и как се правят?
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот lini_leni » 10 Май 2015, 16:53

Lisica написа:Изобщо не мога да правя прически, а тези новите плитки много ми харесват, знаете и как се правят?

Оо те са си повече от сложни и мисля, че изискват трагично много време, при мен в най-добрия случай хващам косата си на кок с лента от онези, с които става лесничко, с щипките, нали се сещате? :D
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот nadqta » 10 Май 2015, 17:37

lini_leni написа:
Lisica написа:Изобщо не мога да правя прически, а тези новите плитки много ми харесват, знаете и как се правят?

Оо те са си повече от сложни и мисля, че изискват трагично много време, при мен в най-добрия случай хващам косата си на кок с лента от онези, с които става лесничко, с щипките, нали се сещате? :D

Ооо о аз искам такаваа, но по-здрава, преди време имах и й се беше счупило или скъсало нещо, не помня точно, но от много време не съм виждала такива, а са много удобни и бързо става, сега само тези гадни гъби се продават по магазините :x
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 05:42

Аз съм на мнение, че една обикновена конска опашка върши чудеса. Косата е прибрана, за да не пречи и е вързана. Ако нямам време последното, с което ще се занимавам ще бъде косата ми. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот Neven498 » 12 Май 2015, 10:27

Няма ден, в който да съм точна. Винаги закъснявам. Конска опашка, или жалък опит за кок :D
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот Bambaa » 12 Май 2015, 11:28

А конската опашка как я правите и сривате ли ластиката с коса и по какъв начин, на мен това никак не ми се получава :(
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какви прически спретвате набързо, когато закъснявате за работа?

Мнениеот Mon_ton » 18 Май 2015, 11:59

Най-лесно ми е да си хвана косата в измислена плитка отстрани и хайде на бързо излизам. :) Небрежния вид в момента е хит! :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта