Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот Andrey » 30 Май 2015, 21:39

Май не е много скъпо да се водят кучетата на кучешки фризьор, но зависи колко е голямо, де. :) За дребосъче 20лв вземат, не знам цената дали расте според размера.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот mix_twix » 02 Юни 2015, 16:01

Andrey написа:Май не е много скъпо да се водят кучетата на кучешки фризьор, но зависи колко е голямо, де. :) За дребосъче 20лв вземат, не знам цената дали расте според размера.

Ми скъпо е, особено ако някакво по-надъхано куче и ходи да се хвърля в реките :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот maminka » 17 Юни 2015, 17:01

Скоро научих, че кучетата не трябвало да се къпят толкова често, така че едва ли има проблем, веднъж ще се пребориш с него, на следващата година пак и така, няма да се случва това ежемесечно, например, а пои тези салони едно 50 лева мисля, че не ти мърдат :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот Jully » 03 Авг 2015, 09:24

За салоните зависи от размера и от нрава на кучето, но по-едро куче е към 50лв. мисля. И да не се къпят често - 2 пъти в годината им стига :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот gomez123 » 03 Авг 2015, 16:15

Jully написа:За салоните зависи от размера и от нрава на кучето, но по-едро куче е към 50лв. мисля. И да не се къпят често - 2 пъти в годината им стига :)

Особено малките мишки не виждам проблем да ги къпеш в къщи, колкото и да е непослушна животинката двама човека би трябвало да се справят :idea: 50 лева са излишни разходи за къпане и сушене, аз за 6 месеца не давам толкова пари за моята си коса :mrgreen:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как се справяте с къпането на кучето си, дайте ми съвети!

Мнениеот mix_twix » 09 Сеп 2015, 11:54

gomez123 написа:
Jully написа:За салоните зависи от размера и от нрава на кучето, но по-едро куче е към 50лв. мисля. И да не се къпят често - 2 пъти в годината им стига :)

Особено малките мишки не виждам проблем да ги къпеш в къщи, колкото и да е непослушна животинката двама човека би трябвало да се справят :idea: 50 лева са излишни разходи за къпане и сушене, аз за 6 месеца не давам толкова пари за моята си коса :mrgreen:

Ти колко четеш бе човек, женат ае написала за едро куче, не знам как реши че едрото куче е колкот' мишка.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Предишна

Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron