Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Krum » 15 Май 2015, 10:55

Много огладнявам след плодовете, ако съм със странното чувство на глад, но не наистина, изяждам една ябълка и след 30 минути съм готов да се нахраня нормално. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2015, 11:29

От някои огладнявам, да речем ябълка, от нея огладнявам страшно много, но да речем череши, диня - там вече положението е по-различно, доста добре се засищам от тях, дори ми става тежко. :mrgreen:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Jully » 30 Юни 2015, 16:37

Според мен много зависи какви са плодовете, ако е диня, череши, пъпеш, те засищат страшно много, но ако са ябълки и круши шансът е минимален да ме заситят.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Mamacita » 01 Юли 2015, 11:06

Jully написа:Според мен много зависи какви са плодовете, ако е диня, череши, пъпеш, те засищат страшно много, но ако са ябълки и круши шансът е минимален да ме заситят.

Динята е коварна, не стига, че пишкаш супер често, ами след третото изпишкване пак си гладен :evil:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Lollipop » 01 Юли 2015, 11:13

И мен не ме засища динята, вчера да не ви казвам колко изядох и останах зверски гладна, но бях с абонамент в тоалетната. :) Но може и да има плодове, които засищат да, просто още не съм ги срещнала. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 02 Юли 2015, 15:14

Аз много обичам да ям плодове, сега лятото ям само диня и се чувствам много добре и наистина се засищам много повече, отколкото от някоя закуска.
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Jully » 03 Юли 2015, 14:51

Mamacita написа:
Jully написа:Според мен много зависи какви са плодовете, ако е диня, череши, пъпеш, те засищат страшно много, но ако са ябълки и круши шансът е минимален да ме заситят.

Динята е коварна, не стига, че пишкаш супер често, ами след третото изпишкване пак си гладен :evil:

Да, но поне надува и дава усещане за ситост, но трябва да се яде бързичко, ако се хапва по между другото наистина цял ден си гладен и ти се пишка. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Alex_mor » 03 Юли 2015, 15:20

Никога не съм можел да се нахраня само с плодове или салата, абсолютно невъзможно ми е.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот pavleta » 15 Мар 2016, 17:47

Alex_mor написа:Никога не съм можел да се нахраня само с плодове или салата, абсолютно невъзможно ми е.


И аз съм така, ако ям само плодове, след половин час все едно има война в стомаха ми :grin: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Засищат ли ви плодовете или повече огладнявате от тях?

Мнениеот Alex_mor » 23 Мар 2016, 12:57

pavleta написа:
Alex_mor написа:Никога не съм можел да се нахраня само с плодове или салата, абсолютно невъзможно ми е.


И аз съм така, ако ям само плодове, след половин час все едно има война в стомаха ми :grin: .

Да, обикновено ако ми е тежко ям някой плод да ми мине. :lol:
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта