Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот dessiblond » 15 Май 2015, 15:55

gerrito написа:@ dessiblond откъде си купи дървена четка, понеже и аз търся. Не знам защо е толкова трудно да намеря в моето градче :( търсих по онлайн магазините, но не намерих четки, само дървени гребени тук http://cosmeticline.bg/chetki-za-sresvane-i-izsushavane/, които даже са май за фризьори. Ще се радвам ако ме упътите към някой магазин, понеже и моята коса вече не мога да я трая такава, постоянно се наелектризира.

Тези предполагам струват мама и татко :D изглеждат ми и на мен като професионални с естествен косъм, но аз си взех нещо далеч по-достъпно и ефикасно - ето го, всъщност моята е от козметичен магазин, но може и от тук да си поръчаш, щом не си намерила другаде!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Май 2015, 08:02

Така или иначе, ако се срешеш с такъв гребен и след 2 часа се отъркаш на работа в офиса може косата ти да стане като за художник. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот rose_92 » 28 Сеп 2015, 23:31

И аз имам такъв проблем - най-вече, когато вали...Като днес например. Излезнах за малко и като се прибрах и се погледнах в огледалото - ужас и безумие..Не знам как да се справя с хвърчащата коса. Моята е средно дълга, около 40 см.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот nadqta » 29 Сеп 2015, 10:30

rose_92 написа:И аз имам такъв проблем - най-вече, когато вали...Като днес например. Излезнах за малко и като се прибрах и се погледнах в огледалото - ужас и безумие..Не знам как да се справя с хвърчащата коса. Моята е средно дълга, около 40 см.

Мисля, че на влагата нищо не може да повлияе, т.е. единствено опашката е спасение и евентуално някаква по-къса прическа, която да фиксираш с лакове и вакси :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот rose_92 » 30 Сеп 2015, 00:50

Не мога да използвам такива продукти, защото ми дразнят скалпа и обострят себорейния ми дерматит. Обаче има хора, на които дъжда и влагата не им влияят - моята приятелка например..Така че не при всички е отчайващо положението, но за съжаление аз не съм сред тези късметлийки.. :(
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот dessiblond » 30 Сеп 2015, 11:13

rose_92 написа:Не мога да използвам такива продукти, защото ми дразнят скалпа и обострят себорейния ми дерматит. Обаче има хора, на които дъжда и влагата не им влияят - моята приятелка например..Така че не при всички е отчайващо положението, но за съжаление аз не съм сред тези късметлийки.. :(

Мисля, че на по-тънките коси влияят атмосферните условия, аз съм по същия начин, а уж казват, че русите коси държат повече на това, което ги направиш... амиии не е така!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот franky » 12 Сеп 2016, 14:38

Аз пък винаги съм харесвала именно това у косата си, че е непокорна и стърчи на всякакви страни. Така изглеждам по-младежки и елегантно-небрежно :smile: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот pepimili » 19 Сеп 2016, 11:56

Аз нанасям малко зехтин в краищата на косата :)
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот klara » 19 Сеп 2016, 11:58

pepimili написа:Аз нанасям малко зехтин в краищата на косата :)


Не стои ли мазна после? Не съм си представяла, че зехтинът може да се ползва като стилизиращ продукт.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как се справяте с хвърчащата коса без стилизиращи продукти?

Мнениеот denislavahristova » 29 Сеп 2016, 10:17

Трудно е без стилизиращи продукти, понякога я заглаждам с вода.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта