Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот draga.mihova » 15 Май 2015, 12:18

Вчера четох за някакво проучване, оказва се, че това е един от най-ефективните начини да накарате някой да спре да пуши!

И си представих съпруга ми, например, който да ми дава по 7 лева вместо кутия и половина, по колкото и пуша на ден, реално така мога да спестява двойно и е адски готино! :lol:
Но дали бих спряла да пуша :roll: Когато съм вкъщи не ми е особен проблем да не пуша, драстично по-рядко ми се случва, но когато съм на работа е някакво безумие! :x

Колко пари биха ви били достатъчен стимул, за да спрете да пушите и мислите ли, че въобще ще можете да спрете да пушите? :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот dessiblond » 15 Май 2015, 12:21

Бих спряла ако имаше кой да ме подкрепи, ако половинката ми спре и аз бих направил опит, на работа имаме достатъчно непушачи, за да спра с лекота, но подкупа не е лоша идея, бих ги взела, без значение колко са :D
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот m.vulev » 15 Май 2015, 12:35

Разбира се, че бих ги спрял, за едни 10 лева допълнителни, но зависи в какъв срок, а също така може да ги спра и за една едномесечна екскурзия на Карибите :mrgreen:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот Bambaa » 15 Май 2015, 12:39

Аз бих спряла цигарите, ако някой ми намери мечтаната работа със стартова заплата 2000 :D иначе не му искам парите, обичам да си пуша :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот Kaya » 15 Май 2015, 12:59

Всичко е пари, разбира се, че това е единствената мотивация някой да спре да пуши. Сигурна съм, че много бъдещи майки биха спрели да пушат през бременността, ако някой им предложи 10 000лв., но никоя не би спряла от любов към бъдещото си дете. :roll: Само на мен ли ми се струва извратено!?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот niya_mazova » 15 Май 2015, 16:50

Kaya написа:Всичко е пари, разбира се, че това е единствената мотивация някой да спре да пуши. Сигурна съм, че много бъдещи майки биха спрели да пушат през бременността, ако някой им предложи 10 000лв., но никоя не би спряла от любов към бъдещото си дете. :roll: Само на мен ли ми се струва извратено!?

:o :o :o :o :o :o Че колко майки пушат по време на бременността, :shock: :shock: аз поне не съм виждала такива, всъщност познавах само един такъв случай и беше сууупер фрапиращ!
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Май 2015, 07:58

niya_mazova написа: :o :o :o :o :o :o Че колко майки пушат по време на бременността, :shock: :shock: аз поне не съм виждала такива, всъщност познавах само един такъв случай и беше сууупер фрапиращ!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Много сладко и наивно! Само 1 случай, де този късмет.. почти е рядкост жените да спрат да пушат по време на бременността и кърменето. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот Kaya » 17 Май 2015, 09:30

rabotnata pchela написа:
niya_mazova написа: :o :o :o :o :o :o Че колко майки пушат по време на бременността, :shock: :shock: аз поне не съм виждала такива, всъщност познавах само един такъв случай и беше сууупер фрапиращ!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Много сладко и наивно! Само 1 случай, де този късмет.. почти е рядкост жените да спрат да пушат по време на бременността и кърменето. :mrgreen:

Точно! Това е тъжната и ужасна истина!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот silver933 » 17 Май 2015, 09:54

И за по-малко б их ги спрял, но да парите са добра мотивация, макар че никой не е спестил като е спрял да пуши, ако са даром може и да се излъже някой.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли спрели цигарите, ако някой ви даваше пари?

Мнениеот Kaya » 18 Май 2015, 10:48

silver933 написа:И за по-малко бих ги спрял, но да парите са добра мотивация, макар че никой не е спестил като е спрял да пуши, ако са даром може и да се излъже някой.

Като за всяко нещо и за това трябва да се плаща, явно. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта