Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот dinkog » 19 Май 2015, 15:29

И аз страдам от мигрена от както се помня, няма спасение от това ужасно неразположение!
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот Mamacita » 21 Май 2015, 09:41

Чух, че добре действало кафето с изстискан лимон в него, нямам идея как, но скоро чух, че една жена го предлагаше, смятате ли, че може да има ефект?? :roll:
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот karri » 30 Май 2015, 20:31

Мога да препоръчам лекарство - ДИВАСКАН. Гарантирам, че има чудодейно действие при мигрена.За съжаление спряха да го продават в България. Къде по-изгодно е да продават купища обезболяващи. Дивасканът не е обезболяващо. Лекува мигрена. Мен ме спаси от много лоша такава. Пих 3 месеца по 1 таблетка на ден, за година и половина почти забравих за мигрената. пристъпите са много по-редки и слаби. После пих още веднъж 2 месеца и оттогава не се налагало да се лекувам. Мисля, че маже да се поръча да ви внесат от повечето аптеки. Не е с рецепта, а и да трябва, всеки невролог ще изпише. Не е опасно лекарство. Може да прочетете в интернет. На мен ми промени живота, надявам се да съм полезна.
karri
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2015, 20:20

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот Andrey » 30 Май 2015, 21:00

Сигурно има подобна алтернатива в България, но под друго име, интересувала ли си се? :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот karri » 31 Май 2015, 00:19

Мисля, че няма, но не е проблем да се поръча от друга страна.
karri
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2015, 20:20

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот kauda » 31 Май 2015, 09:17

Дано Фрамар да ни отговори, може да има и по-лесен начин.:) Благодаря за лекарството, баща ми страда от ужасна мигрена и ще се постарая да го намеря, дано да му помогне и на него. :D
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот karri » 31 Май 2015, 22:25

Знам какво е да страдаш от мигрена. Все едно потъваш в ада и когато си добре времето минава в страх кога ще дойде следващия пристъп. Затова го написах. Един човек да ме послуша, ще съм направила голямо добро. Никой не трябва да търпи това. Четете, ако се съмнявате, търсете начин, не е трудно, не е скъпо и не е опасно. Като знам колко болка съм търпяла докато най-случайно не ми го казаха.Помогнете на баща си и споделете с всеки който има нужда.
karri
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2015, 20:20

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот Mamacita » 01 Юни 2015, 13:41

karri написа:Знам какво е да страдаш от мигрена. Все едно потъваш в ада и когато си добре времето минава в страх кога ще дойде следващия пристъп. Затова го написах. Един човек да ме послуша, ще съм направила голямо добро. Никой не трябва да търпи това. Четете, ако се съмнявате, търсете начин, не е трудно, не е скъпо и не е опасно. Като знам колко болка съм търпяла докато най-случайно не ми го казаха.Помогнете на баща си и споделете с всеки който има нужда.

А ти как се добра до него, от лекар ли е предписано и какво съдържа, понеже виждам, че го няма по аптеките :?
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот qwerryyy » 01 Юни 2015, 16:41

Не стават ли направо компреси да се правят на главата? :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Възможно ли е мигрената да бъде облекчена у дома?

Мнениеот kauda » 01 Юни 2015, 17:08

qwerryyy написа:Не стават ли направо компреси да се правят на главата? :roll:

какви, студени или топли могат да увеличат процеса на дразнене :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта