Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Pipilota » 19 Окт 2016, 09:52

Тези кремове на Jorjeia уж казват, че имат ефект, в страницата им във фейсбук има доста снимки, дали са истина обаче.. аз се замислям дали да не взема да пробвам, защото това увисване на кожата, май няма спасение за него.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Локумът » 20 Окт 2016, 15:19

Pipilota написа:Тези кремове на Jorjeia уж казват, че имат ефект, в страницата им във фейсбук има доста снимки, дали са истина обаче.. аз се замислям дали да не взема да пробвам, защото това увисване на кожата, май няма спасение за него.

Жената си взе да ти кажа честно, ама преди 2-3 дена, ще видим дали има ефект, тя си взе уж за целулит.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот suzii » 20 Окт 2016, 15:29

Ако толкова те притеснява има добри специалисти и вече не е толкова скъпо. Съжалявам , че ще ти го кажа, но кожата няма да се събере или опъни без скалпел. Успех! :wink:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот nefertiti » 21 Окт 2016, 15:30

Този момент е проблематичен на доста хора. Обсъждали сме го неведнъж и по други теми. Както казват и suzi и rali, май решението е оперативно. Ето виж например как се описва метода и въобще особеностите около прибирането на корем. Щом става дума за свалени килограми, тя кожата със сигурност ще се посвие с времето. Въпросът е дали достатъчно, за да не те притеснява. С козметика и спорт може да се подпомагат процесите.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот kauda » 25 Окт 2016, 11:20

nefertiti написа:Този момент е проблематичен на доста хора. Обсъждали сме го неведнъж и по други теми. Както казват и suzi и rali, май решението е оперативно. Ето виж например как се описва метода и въобще особеностите около прибирането на корем. Щом става дума за свалени килограми, тя кожата със сигурност ще се посвие с времето. Въпросът е дали достатъчно, за да не те притеснява. С козметика и спорт може да се подпомагат процесите.

Ох, тези ценички направо убиват всичко в мен, и увисналия ми корем вече не е така голям проблем. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот kalinka-kuku » 29 Дек 2016, 13:18

Наистина цените са убийствени, не знам колко е сложна тая процедура, но 5000 лева, това е подигравка просто.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот red_eyes » 29 Дек 2016, 14:46

Всичко си има цена, дори и красотата :smile: . И на мен ми изглежда страшно много, мислех, че не са чак толкова скъпи, защото по-често се правят тия операции или греша.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Anka » 07 Мар 2017, 16:27

red_eyes написа:Всичко си има цена, дори и красотата :smile: . И на мен ми изглежда страшно много, мислех, че не са чак толкова скъпи, защото по-често се правят тия операции или греша.

хората отделят пари, за да си ги направят, особено ако много им тежи това нещо, както и с увеличаването на бюста, но нормалните хора с нормални семейства и доходи нямат възможността да си прибират кожата на корема. Затова избират да ходят на море с цял бански да речем.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Lili_pili » 08 Мар 2017, 12:45

Няма начин,особено ако са свалаени повече килограми, кожата остава събрана около пъпа, грозна и набръкана, няма начин да бъде изпъната без някаква хирургическа намеса, която хич не струва малко.
Може да се поизпъне, ако са свалени малко килограми, например различни мазила с витамин Е биха свърлиши работа, но за леки проблеми.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот m0n4eto » 08 Мар 2017, 17:37

Наистина увисналата кожа на корема трудно и почти невъзможно може да се оправи без хирургична намеса - само напразни усилия и време. Това може да струва повече, но поне си сигурен в резултата и го получаваш веднага и е постоянен.. :smile:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта