Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот renetka » 20 Фев 2019, 16:31

Dalia написа:Една моя приятелка отслабна много кг над 20 поне, и си е пуснала скоро снимка по бански ,доста изрязан. Да ви кажа ни стрии, ни увиснала кожа има, каза, че с масажи го постигнала и спорт. Ама на мен много не ми се вярва да е само това още повече, че тя разполага и с доста средства.


Ей змийчета си оставаме жените. Бъди сигурна, че и на друго се е осланяла в тая битка с килограмите. Не може само от спорт и масажи да постигне този ефект. Подпитай я тъничко- сигурно ще каже.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Tinki » 21 Фев 2019, 16:08

Определено жените не обичаме да издаваме тайната, когато се разхубавим или поотслабнем. Говорим си само общи работи от рода на - спортувам, правя си еди каква си маска, дрън дрън та пляс. Никоя няма да си каже- аз си сложих ботокс, хиалурон или ходя на мезотерапии. Освен тук във форума, щото не се познаваме лично. :lol:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот renetka » 22 Фев 2019, 15:29

Ами честно казано така е. Но в крайна сметка, ако например си направя абдоминопластика, аз може би няма да се страхувам да си кажа. Защо пък да го крия? То си е нещо нормално и е част от програмата ми за разхубавяване.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот renetka » 05 Мар 2019, 16:48

За мен лично абдоминопластиката си остава най-бързият и лесен начин да се дсобиеш с плосък корем. Между другото на доста жени след раждане това им е най-големият проблем-прибирането на корема. Говоря за случаи, в които това не се получава дори до първата година.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Lady M » 11 Мар 2019, 10:48

Едно е да отслабнеш с 2-3-4 кг, друго - с 10 и нагоре. Тогава кожата реагира съвсем различно. Ако е драстично отслабването, си мисля, че коремната област няма как да изглежда много добре. Хубавото е че това ще става ясно само на плажа, иначе с дрехите едва ли ще е толкова фрапиращо. Особено ако човек И тренира.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот Pacienti » 13 Мар 2019, 19:10

Lady M написа:Едно е да отслабнеш с 2-3-4 кг, друго - с 10 и нагоре. Тогава кожата реагира съвсем различно. Ако е драстично отслабването, си мисля, че коремната област няма как да изглежда много добре. Хубавото е че това ще става ясно само на плажа, иначе с дрехите едва ли ще е толкова фрапиращо. Особено ако човек И тренира.

При драстично намаляване на теглото, а и не само, също след бременност, когато кожата не се свива, единственото решение е абдоминопластиката.
http://shareno.bg/article/abdominoplast ... em-za-neya
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Възможно ли е да стегнем кожата на корема?

Мнениеот nefertiti » 14 Мар 2019, 17:20

Pacienti написа:
Lady M написа:Едно е да отслабнеш с 2-3-4 кг, друго - с 10 и нагоре. Тогава кожата реагира съвсем различно. Ако е драстично отслабването, си мисля, че коремната област няма как да изглежда много добре. Хубавото е че това ще става ясно само на плажа, иначе с дрехите едва ли ще е толкова фрапиращо. Особено ако човек И тренира.

При драстично намаляване на теглото, а и не само, също след бременност, когато кожата не се свива, единственото решение е абдоминопластиката.
http://shareno.bg/article/abdominoplast ... em-za-neya

След такава операция остават ли белези?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта